Як сконцентруватися на підготовці до ДПА ?

Концентрація під час підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА) дуже важлива, оскільки вона дозволяє не тільки краще засвоювати матеріал, а й краще його запам’ятовувати.

Ми прекрасно знаємо, як важко в наш час сконцентруватися, адже нас відволікають безліч речей: смартфони, музика, телебачення та Інтернет. Для тих, хто вчиться, є кілька порад, і якщо їх використовувати, то вони допоможуть поліпшити концентрацію, отже, і успіхи в навчанні.

Підготовка до ДПА
Підготовка до ДПА

Поперше, на час підготовки до іспиту необхідно відключити контакт із зовнішнім світом, який відволікає. Потрібно виділити 2 або 3 години на день, які ви присвячую тільки навчанні. Після 1 години навчання обов’язково подаруйте собі 10 хвилин перерви. За цей час мозок добре засвоїть інформацію, придбану до відпочинку.

Для підготовки різного матеріалу потрібна різна кількість часувід кількох годин до тижня, а то і більше. Щоб під час всієї підготовки до ДПА залишатися сконцентрованим, поставте собі за мету і розбийте її на кілька етапів. Так ваша концентрація буде залишатися високою довгий час. Всі етапи повинні бути легко досяжними, інакше ви не зможете добре підготуватися і швидко втратите інтерес.

Перш ніж приступить до вивчення матеріалу, ви повинні комфортно себе почувати і фізично, і психологічно. Відомо, що для одержання більш високої концентрації треба спати не менше восьми годин на добу. Від нестачі сну ви не зможете зосередитися і ефективно підготуватисяне відчуваючи при цьому втому.

Команда порталу Ерудит.нет бажає Вам успішно здавати усі іспити ДПА на відмінно. Щоб ефективніше підготуватись рекомендуємо скористатись розділок Збірники, відповіді ДПА 2017, 9 клас.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version