ДПА 2020. Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт Математика 4 клас. Бевз Освіта

New. Опубліковано Відповіді ДПА 2021 з математики 4 клас: Бевз, Освіта

Відповіді до Збірника підсумкових контрольних робіт з математики у 4 класі, автори: Бевз В., Васильєва Д., видавництво: Освіта

Відповіді ДПА 2020 4 клас математика, Бевз
Відповіді ДПА 2020 4 клас математика, Бевз

Автори: Бевз В., Васильєва Д.

Видавництво: Освіта

Рік видання: 2020

 

Читати відповіді ДПА 2020 4 клас математика, Бевз, Освіта

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з математики розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня /учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з математики.
У збірнику подано 10 контрольних робіт у двох рівноцінних варіантах.
Система завдань підсумкових контрольних робіт з математики охоплює усі змістові лінії програми без дублювання перевірки одного і того ж уміння в різних завданнях (не враховуючи обчислень) та містять завдання, що включають навчальний матеріал з математики для 1-4 класів, компетентнісно-орієнтовані завдання різних видів і рівнів складності, виконуючи які учні не тільки матимуть змогу добре підготуватися до державної підсумкової атестації, а й удосконалять уміння використовувати набуті знання на практиці, зокрема у життєвих ситуаціях.
Відповідно до вимог проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у закладах загальної середньої освіти пропонується 5 тестових контрольних робіт  і 5 комбінованих.

На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок) : 5 хв – на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і 35 хв – на її виконання .
ОЦІНЮВАННЯ

Правильне виконання усіх завдань забезпечує найвищий бал – 12.
Знижувати бал учню І учениці за оформлення письмової роботи не рекомендуються .
У разі якщо неправильно виконано одну дію задачі , її розв’язання оцінюється 2 балами , якщо неправильно виконано дві дії – 1 балом.
Якщо завдання( * ) виконано частково , воно оцінюється 1 балом .

Скачати Відповіді ДПА 2020 4 клас математика, Бевз, Освіта (pdf)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments