ДПА 2022. Математика Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт 4 клас: Бевз, Освіта

ДПА 2022 4 клас Математика. Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт : Освіта, Бевз, Васильєва.

Навчальний посібник містить орієнтовні контрольні роботи, призначені для проведення підсумкової атестації учнів 4 класу з математики. Їх зміст відповідає вимогам чинної програми з математики для 4 класу закладів загальної середньої освіти.

У посібнику подано контрольні роботи двох типів, кожна з яких представлена у двох варіантах. Для учнів початкової школи, батьків та вчителів.

Читати відповіді до збірника підсумкових контрольних 

Відповіді ДПА 2021 4 клас, Математика, Бевз
Відповіді ДПА 2021 4 клас, Математика, Бевз

Автор: Бевз В., Васильєва Д.

Рік видання: 2020

Кількість сторінок: 64

Видавництво: Освіта

 

(Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України лист Інституту модернізації 3місту освіти від 27.07.2020 № 22.1/12-Г-685)

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!
Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з математики розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня /учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з математики.
У збірнику подано 14 контрольних робіт у двох рівноцінних варіантах.
Система завдань підсумкових контрольних робіт з математики охоплює усі змістові лінії програми без дублювання перевірки одного і того ж уміння в різних завданнях (не враховуючи обчислень) та містять завдання, що включають навчальний матеріал з математики для 1-4 класів, компетентнісно-орієнтовані завдання різних видів і рівнів складності, виконуючи які учні не тільки матимуть змогу добре підготуватися до державної підсумкової атестації, а й удосконалять уміння використовувати набуті знання на практиці, зокрема у життєвих ситуаціях.
Відповідно до вимог проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у закладах загальної середньої освіти пропонується 5 тестових контрольних робіт  і 5 комбінованих.

На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок) : 5 хв – на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і 35 хв – на її виконання .

Скачати Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт (ДПА 2021) з математики: Освіта, Бевз, Васильєва.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments