ДПА 2018. Збірник завдань Літературне читання, Науменко, Генеза

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з літературного читання для 4 класу (підготовка до ДПА 2018) автор Науменко В. (Генеза)

На сайті Ерудит.нет усі збірники ДПА 2018 ви маєте можливість скачати безкоштовно у форматі (pdf) (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки)

Скачати відповіді до збірника Літературне читання 4 клас ДПА 2018, Науменко, Генеза (pdf)

Читати збірник завдань ДПА 2018 Літературне читання, Науменко, Генеза (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Літературне читання, Генеза

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з літературного читання для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) автора Науменко "Генеза"
Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з літературного читання для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) автора Науменко “Генеза”

Видавник: Генеза

Сторінок: 64

Формат: 70×100

Друк: Монохром

Обкладинка: М’яка

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з літературного читання для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) автора Науменко В. видавництва “Генеза” м. Київ відповідно до «Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» (Додаток до Наказу МОН України від 10.10.2016) пропонує зразки комбінованих контрольних робіт для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з літературного читання.

Кожна робота спрямована на перевірку навички читання мовчки (спосіб читання, темп, розуміння прочитаного), умінь працювати з текстом, висловлювати власну думку за змістом прочитаного і складається з тексту, тестових завдань до нього та творчого завдання. Тексти дібрано з урахуванням жанрової різноманітності, доступності для сприймання, мають обсяг 330-390 слів.

Тести включають завдання до тексту двох : два завдання закритого типу з вибором однієї правильної відповіді серед трьох запропонованих варіантів, два завдання відкритого типу з короткою письмовою відповіддю та на встановлення послідовності подій у творі або відповідності між персонажами та їхніми вчинками, рисами характеру, інформацією про них.

Скачати збірник завдань ДПА 2018 Літературне читання, Науменко, Генеза (pdf): джерело 1

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь