1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосів: 8, рейтинг: 3,75 из 5)
Loading...

ДПА 2018. Збірник завдань ДПА 2018 Математика, Пархоменко, Генеза

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Математика, 4 клас, ДПА 2018. Нагадаємо, що на сайті Ерудит.нет усі збірники ДПА 2018 ви можете скачати у форматі pdf або переглянути онлайн.

Скачати відповіді до збірника ДПА 2018 математика, Пархоменко, Генеза (pdf)

Читати збірник підсумкових контрольних робіт з математики ДПА 2018, 4 клас, Генеза (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань ДПА 2018 Математика, 4 клас

Збірник завдань ДПА 2018 Математика, 4 клас
Збірник завдань ДПА 2018 Математика, 4 клас

Видавництво: Генеза

Автор: Пархоменко Н. Є.

Мова: Українська

Обкладинка: м’яка

Сторінок: 64

Формат: 70х100/16

Пропоновані контрольні роботи призначено для підготовки до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів 4 класу з математики.

У посібнику вміщено 12 контрольних робіт, у двох рівноцін­них варіантах кожна, що надає педагогові можливість вибору як різновиду, так і варіанта контрольної роботи спочатку для підготовки, а потім і для проведення підсумкової перевірки.

Пояснювальна записка для вчителя

У посібнику подано орієнтовні підсумкові контрольні роботи для перевірки рівня сформованості в четвертокласників предметної мате­матичної компетентності відповідно до таких змістових компонентів навчального матеріалу: числа, дії з числами; величини; математичні вирази, рівності, нерівності; просторові відношення, геометричні фі­гури; задачі; робота з даними. Зміст завдань відповідає оновленій у 2016 році навчальній програмі з математики для 1-4 класів та Орі­єнтовним вимогам до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, затвердженим наказом МОН України від 19.08.2016 р. № 1009. їх практична зорієнтованість дозволить визна­чити здатність дитини застосовувати вивчений матеріал у життєвих ситуаціях.

Контрольні роботи структуровано відповідно до комбінацій, запро­понованих в Орієнтовних вимогах до контролю та оцінювання на­вчальних досягнень учнів початкової школи. Кожна робота охоплює усі змістові лінії навчальної програми та представлена у двох рівно­цінних варіантах, які містять завдання різних рівнів складності.

Відповідно до Орієнтовних вимог тестові контрольні роботи № 1—7 оцінюють таким чином: правильне виконання кожного тестового завдання закритого типу оцінюється 1 балом; завдання на вста­новлення відповідності й послідовності, а також відкрите завдан­ня — 2 балами (якщо таке завдання виконано частково, то оцінюєть­ся 1 балом), правильно розв’язана задача — 8 балами (якщо хід розв’язування задачі неправильний, учень не отримує жодного бала, якщо неправильним є вибір останньої дії — 2 бали, якщо неправиль­ним є вибір однієї дії (другої або третьої) та/або є помилка в обчислен­ні — 1 бал; за помилки в обчисленнях при дотриманні ходу розв’язання задачі знімається 1 бал).

Комбіновані контрольні роботи № 8-12 оцінюють з урахуванням кількості математичних операцій, необхідних для виконання кожного окремого завдання.

Скачати збірник ДПА 2018 Математика 4 клас, Пархоменко (pdf) : джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь