ДПА 2018. Відповіді ДПА математика 9 клас. Істер, Генеза

Відповіді (розв’язки) до ДПА 2018 з математики, 9 клас, автор: Істер, видавництво: Генеза. Усі відповіді та збірники ДПА 2018 (а також збірники, відповіді за минулі роки 2012-2017 р.р.) на сайті Ерудит.нет ви можете скачати безкоштовно у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті ) або переглянути в онлайн режимі на даній сторінці.

На даній сторінці опубліковано два варіанти відповідей (від двох видавництв). Перший посібник містить повні відповіді із розв’язками, другий посібник – скорочені відповіді без розв’язків. Дані відповіді ви можете скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки). Долучайтесь до обговорення у телеграмі https://t.me/zno_dpa

Скачати збірник ДПА 2018 математика 9 клас, Істер

Переглянути відповіді ДПА 2018 з математики, 9 клас, Істер, Генеза онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки)

 

Читати відповіді до збірника ДПА 2018 математика, Істер (скорочена версія розв’язків) (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді ДПА 2018 математики, 9 клас, Істер

Відповіді ДПА 2018 математика 9 клас, Істер
Відповіді ДПА 2018 математика 9 клас, Істер

Автори: О. С. Істер, О. В. Єргіна

Видавництво: Генеза

 

 

У посібнику містяться відповіді до всіх завдань (12 варіантів атестаційних письмових робіт) збірника ДПА 2018 з математики для учнів 9 клас, автора Істер, а саме:

для учнів загальноосвітніх класів і класів з поглибленим вивченням математики;
12 варіантів атестаційних письмових робіт на відрізних аркушах;
21 тестове завдання в кожному варіанті, які відрізняються між собою за формою і рівнем складності;

Коротко про зміст варіантів ДПА 2018 з математики, Істер

Кожен з варіантів містить 21 тестове завдання (19 завдань за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів і 2 завдання за програмою для шкіл з поглибленим вивченням математики). Завдання відрізняються між собою за формою та рівнем складності. Зміст завдань кожного з варіантів відповідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з математики.

Під час використання збірника немає потреби друкувати бланки відповідей, оскільки кожен з варіантів є відрізним аркушем, що містить не лише умови всіх завдань, а й місце для внесення відповідей до завдань 1-16. Отже, кожен варіант одночасно є бланком відповідей, який після заповнення і виконання роботи підкладається до основної роботи, тобто до проштампованих навчальним закладом і підписаних учнями аркушів у клітинку, на яких вони записують розв’язання завдань 17-19 (або 17—21).

Щодо обсягу атестаційної роботи та часу на її виконання

Учні загальноосвітніх класів виконують усі завдання 1-19 атестаційної письмової роботи.

Учні класів з поглибленим вивченням математики — усі завдання 1-21.

Час на виконання атестаційної письмової роботи з математики складає 135 хвилин для учнів загальноосвітніх класів та 180 хвилин для учнів класів з поглибленим вивченням математики.

Указані рекомендації щодо кількості завдань та часу на їх виконання є орієнтовними, їх можна корегувати залежно від особливостей навчального процесу у кожному конкретному загальноосвітньому закладі.

Скачати відповіді ДПА 2018 9 клас з математики, Істер (pdf): джерело 1, джерело 2 (скорочена версія)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь