ДПА 2017. Відповіді до збірника завдань ДПА 2017 математика у 9 класі, Корнієнко, Ранок (ПОВНА ВЕРСІЯ, PDF, Online)

Відповіді до збірника  завдань для проведення державної підсумкової атестації з математики для учнів 9 класів, автор Корнієнко Т.Л.,  видавництво Ранок. Відповіді ви можете безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в онлайн режимі на даній сторінці.

Увага! Шановні відвідувачі, адміністрація сайту робитиме все щоб опублікувати на сайті Ерудит.нет усі платні відповіді, щоб ви мали змогу їх скачати безкоштовно у форматі pdf.

Скачати збірник завдань ДПА 2017 Математика, 9 клас, Ранок

Читати відповіді ДПА 2017, 9 клас,  Математика, Корнієнко (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Відповіді ДПА 2017 з математики, Ранок

Відповіді ДПА 2017 9 клас, Ранок
Відповіді ДПА 2017 9 клас, Ранок

Автор Корнієнко Т. Л., Фіготіна В. І.

Кількість сторінок 64

Видавництво «Ранок»

Рік видання 2017

 

Нагадаємо, що збірник ДПА 2017 з математики містить тренувальні завдання за курсом математики 5–9 класів та 15 варіантів робіт для підготовки до ДПА з математики у 9 класі. Кожний варіант складається із 18 завдань для учнів загальноосвітніх класів або з 21 завдання для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

У першій частині роботи запропоновано 10 завдань із вибором однієї правильної відповіді (завдання 1-10, із них 7 — з алгебри, 3 — із геометрії). Правильне розв’язання кожного завдання цієї частини укладачі рекомендують оцінювати в 1 бал (усього 10 балів).
Друга частина роботи містить 5 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (завдання 11-15, із них 3 — із алгебри, 2 — з геометрії). Правильне розв’язання кожного з цих завдань може бути оцінене у 2 бали. Таким чином, за правильне розв’язання всіх завдань цієї частини учень може отримати 10 балів.
У третій частині роботи запропоновано 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (завдання 16-18, із них 2 — з алгебри, 1 — з геометрії), у четвертій частині — 3 завдання (завдання 19-21, із них 2 — з алгебри,
1 — з геометрії). Правильне розв’язання кожного завдання третьої частини укладачі вважають за доцільне оцінювати в 3 бали, четвертої — в 4 бали. Завдання четвертої частини призначені тільки для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

Таким чином, за правильне виконання всіх завдань контрольної роботи учень може набрати таку суму балів: 29 — для учнів загальноосвітніх класів або 41 — для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

На виконання роботи доцільно відвести 135 хвилин для учнів загальноосвітніх класів або 180 хвилин для учнів класів із поглибленим вивченням математики.
У межах підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання укладачі пропонують учням працювати у спеціальних бланках: позначити відповіді до завдань першої та другої частин роботи, а також виконати завдання 16-18 у бланку А, а завдання 19-21 — у бланку Б.

У другому зошиті, що додається до посібника, запропоновано тренувальні завдання за курсом математики 5-9 класів, аналогічні завданням контрольних робіт — з вибором однієї правильної відповіді, з короткою відповіддю, з розгорнутою відповіддю.

Спочатку подано завдання за всіма темами програми з математики для 5 і 6 класів, потім — завдання для 7-9 класів, у межах кожного класу — окремо з алгебри та геометрії. Завдання для 8 і 9 класів додатково розділено спеціальними позначками за темами навчальної програми. Наприкінці наведено завдання підвищеної складності, які призначені для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

Усередині другого зошита розміщено бланки А і Б для виконання завдань контрольних робіт.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати відповіді до збірника завдань Математика, Ранок (pdf): джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments