ДПА 2017. Збірник завдань для проведення ДПА з математики у 9 класі, Корнієнко, Ранок

На даній сторінці опубліковано збірник  завдань для проведення державної підсумкової атестації з математики для учнів 9 класів, автор Корнієнко Т.Л.,  видавництво Ранок. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати в онлайн режимі на даній сторінці.

Скачати відповіді до збірника завдань ДПА 2017 математика у 9 класі, Ранок (ПОВНА ВЕРСІЯ)

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань ДПА 2017 з математики, Ранок

Збірник завдань ДПА 2017 математика, Ранок
Збірник завдань ДПА 2017 математика, Ранок

Автор Корнієнко Т. Л., Фіготіна В. І.

Кількість сторінок 64

Видавництво «Ранок»

Рік видання 2017

 

Збірник ДПА 2017 з математики містить тренувальні завдання за курсом математики 5–9 класів та 15 варіантів робіт для підготовки до ДПА з математики у 9 класі. Кожний варіант складається із 18 завдань для учнів загальноосвітніх класів або з 21 завдання для учнів класів із поглибленим вивченням математики. До збірника пропонується електронний додаток із двома варіантами завдань, які можна безкоштовно завантажити і роздрукувати. Призначено для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики.

Пропонований збірник призначений для підготовки до Державної підсумкової атестації та складається із двох зошитів.
Перший зошит містить 15 варіантів контрольних робіт, які відповідають орієнтовним вимогам до змісту атестаційних завдань для проведення Державної підсумкової атестації з математики в 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Кожний варіант складається з чотирьох частин, які відрізняються складністю та формою тестових завдань.

У першій частині роботи запропоновано 10 завдань із вибором однієї правильної відповіді (завдання 1-10, із них 7 — з алгебри, 3 — із геометрії). Правильне розв’язання кожного завдання цієї частини укладачі рекомендують оцінювати в 1 бал (усього 10 балів).

Друга частина роботи містить 5 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (завдання 11-15, із них 3 — із алгебри, 2 — з геометрії). Правильне розв’язання кожного з цих завдань може бути оцінене у 2 бали. Таким чином, за правильне розв’язання всіх завдань цієї частини учень може отримати 10 балів.
У третій частині роботи запропоновано 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (завдання 16-18, із них 2 — з алгебри, 1 — з геометрії), у четвертій частині — 3 завдання (завдання 19-21, із них 2 — з алгебри,
1 — з геометрії). Правильне розв’язання кожного завдання третьої частини укладачі вважають за доцільне оцінювати в 3 бали, четвертої — в 4 бали. Завдання четвертої частини призначені тільки для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

Таким чином, за правильне виконання всіх завдань контрольної роботи учень може набрати таку суму балів: 29 — для учнів загальноосвітніх класів або 41 — для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

На виконання роботи доцільно відвести 135 хвилин для учнів загальноосвітніх класів або 180 хвилин для учнів класів із поглибленим вивченням математики.
У межах підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання укладачі пропонують учням працювати у спеціальних бланках: позначити відповіді до завдань першої та другої частин роботи, а також виконати завдання 16-18 у бланку А, а завдання 19-21 — у бланку Б.

У другому зошиті, що додається до посібника, запропоновано тренувальні завдання за курсом математики 5-9 класів, аналогічні завданням контрольних робіт — з вибором однієї правильної відповіді, з короткою відповіддю, з розгорнутою відповіддю.

Спочатку подано завдання за всіма темами програми з математики для 5 і 6 класів, потім — завдання для 7-9 класів, у межах кожного класу — окремо з алгебри та геометрії. Завдання для 8 і 9 класів додатково розділено спеціальними позначками за темами навчальної програми. Наприкінці наведено завдання підвищеної складності, які призначені для учнів класів із поглибленим вивченням математики.

Усередині другого зошита розміщено бланки А і Б для виконання завдань контрольних робіт.

Збірник має електронний додаток, що містить два варіанти завдань, які можна роздрукувати для проведення роботи з Державної підсумкової атестації, критерії оцінювання завдань третьої та четвертої частин, а також бланки А і Б для виконання завдань контрольних робіт.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати збірник ДПА 2017 Математика, 9 клас, Ранок (pdf): джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь