ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з математики 9 клас, Березняк, Підручники і посібники

 

Готуємось до ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з математики ДПА 2017 у 9 класі, автор Березняк, видавництво Підручники і посібники, Тернопіль. На даній сторінці збірник можна буде скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або читати в онлайн режимі.

<< New. На сайті опубліковано збірник ДПА 2018 математика, 9 клас, Березняк>>

Скачати відповіді (розв’язки) ДПА 2017 математика, 9 клас, Тернопіль (ПОВНА ВЕРСІЯ)

Читати онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Підсумкові контрольні роботи з математики 9 клас. ДПА 2017

Підсумкові контрольні роботи ДПА 2017 з математики
Підсумкові контрольні роботи ДПА 2017 з математики

Автор Березняк М.

Обкладинка м’яка

Кількість сторінок 64

Видавництво «Підручники та посібники»

Рік видання 2017

 

Збірник «Підсумкові контрольні роботи з математики 9 клас» учні можуть використовувати для підготовки до ДПА, а вчителі — для її проведення. Він містить 30 однакових за складністю контрольних робіт. Кожна контрольна робота складається з 19 завдань, поділених на три частини за рівнями складності. Наприкінці посібника наведено орієнтовний зразок бланка відповідей для завдань першої та другої частин

Зміст усіх завдань посібника відповідає чинній програмі з математики.

Для зручності учнів ліворуч від варіантів відповідей для завдань 1.1 – 1.12 першої частини розміщено значок «o», у якому учень зможе поставити позначку для правильної відповіді. Якщо під час заповнення бланка відповідей учень припустився помилки, то він має можливість виправити її, указавши номер завдання і правильну відповідь у нижній частині бланка.

Для виконання підсумкової контрольної роботи з математики для учнів загальноосвітніх класів рекомендовано відвести 135 хвилин.

Пропоновані структура та кількість завдань для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 9 класі є орієнтовною, учитель на власний розсуд залежно від особливостей класу може їх змінювати.

Перша частина підсумкової контрольної роботи містить 12 тестових завдань закритого типу (8 завдань з алгебри і 4 завдання з геометрії) з можливістю вибору однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих. Якщо учень указав у бланку правильну відповідь, то йому нараховують 2 бали, якщо вказана неправильна відповідь — 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань першої частини — 24.

Друга частина підсумкової контрольної роботи містить 4 тестові завдання відкритого типу (3 завдання з алгебри й 1 завдання з геометрії) із записом короткої відповіді. Завдання цієї частини вважатимуться розв’язаними правильно, якщо учень у бланку записав коротку відповідь у вигляді виразу, числа, координат точки, розв’язків рівняння тощо. Якщо учень записав у бланку правильну відповідь, то йому нараховують 3 бали, у випадку неповної відповіді на розсуд учителя (наприклад, указано один із двох коренів рівняння тощо) він може одержати 1 чи 2 бали, неправильна відповідь — 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань другої частини — 12.

Третя частина підсумкової контрольної роботи містить 3 завдання від­критого типу (2 завдання з алгебри й 1 завдання з геометрії) із записом повної відповіді. Завдання вважатиметься розв’язаним правильно, якщо учень виконав обґрунтування кожного кроку розв’язання і записав правильну відповідь. За розв’язання кожного завдання цієї частини учневі нараховують від 4 до 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань третьої частини — 12.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учень, — 48. Для виставлення оцінки за виконання підсумкової контрольної роботи у 12-бальній шкалі оцінювання набрану учнем кількість балів слід поділити на 4.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/dpa.zno

Скачати збірник ДПА 2017 Математика, 9 клас, Тернопіль (pdf): джерело 1, джерело 2

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь