ДПА 2019 (2018). Збірник підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас, Березняк, Підручники і посібники

Опубліковано збірник Підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас із серії “Готуємось до ДПА 2019 (2018)” за оновленою програмою. Автор Березняк М, видавництво: Підручники і посібники. 

Скачати відповіді до збірника ДПА 2019 (2018) математика 9 клас , Березняк

Нагадаємо, що на сайті Ерудит.нет усі збірники та відповіді до них доступні у форматі pdf (посилання на скачування розміщені в кінці сторінки ) або переглянути в режимі онлайн.

Читати збірник ДПА 2019 (2018) Математика, 9 клас, Березняк онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Завдання збірника ДПА 2019 збігаються із завданнями збірника за 2018 рік

Підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас, Березняк

Підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас, Березняк

Підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас, Березняк

Видавництво: Підручники і посібники

Автор: Березняк М.

Мова: Українська

Обкладинка: м’яка

Сторінок: 64

Формат: А5

Схвалено Міністерством освіти та науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідає новій навчальній програмі, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

У посібнику подано підсумкові контрольні роботи для підготовки до державноі підсумкової атестації з математики, яка проводитиметься у 2018 році. Посібник вміщує 30 варіантів завдань.

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Збірник «Підсумкові контрольні роботи з математики. 9 клас» учні можуть ви-користовувати для підготовки до ДПА, а вчителі — для її проведення. Вія містить ЗО однакових за складністю контрольних робіт. Кожна контрольна робота складається з 19 завдань, поділених на три частини за рівнями складності. Наприкінці посібника наведено орієнтовний зразок бланка відповідей для завдань першої та другої частин.

Зміст усіх завдань посібника відповідає чинній програмі з математики.

Для зручності учнів ліворуч від варіантів відповідей для завдань 1.1 -1.12 першої частини розміщено значок «□», у якому учень зможе поставити позначку для правильної відповіді. Якщо під час заповнення бланка відповідей учень припустився помилки, то він має можливість виправити її, указавши номер завдання і правильну відповідь у нижній частині бланка.

Для виконання підсумкової контрольної роботи з математики для учнів загаль-ноосвітніх класів рекомендовано відвести 135 хвилин.

Пропоновані структура та кількість завдань для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 9 класі є орієнтовною, учитель на власний розсуд залежно від особливостей класу може їх змінювати.

Перша частина підсумкової контрольної роботи містить 12 тестових завдань за-критого типу (8 завдань з алгебри і 4 завдання з геометрії) з можливістю вибору однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих. Якщо учень указав у бланку правильну відповідь, то йому нараховують 2 бали, якщо вказана неправильна відповідь — 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань першої частини — 24.

Друга частина підсумкової контрольної роботи містить 4 тестові завдання відкритого типу (3 завдання з алгебри Й 1 завдання з геометрії) із записом короткої відповіді. Завдання цієї частини вважатимуться розв’язаними правильно, якщо учень у бланку записав коротку відповідь у вигляді виразу, числа, координат точки, розв’язків рівняння тощо. Якщо учень записав у бланку правильну відповідь, то йому нараховують 3 бали, у випадку неповної відповіді на розсуд учителя (наприклад, указано один із двох коренів рівняння тощо) він може одержати 1 чи 2 бали, неправильна відповідь” 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань другої частини — 12.

Третя частина підсумкової контрольної роботи містить 3 завдання відкритого типу (2 завдання з алгебри й 1 завдання з геометрії) із записом повної відповіді. Завдання вважатиметься розв’язаним правильно, якщо учень виконав обірунтування кожного кроку розв’язання і записав правильну відповідь. За розв’язання кожного завдання цісї частини учневі нараховують від 4 до 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань третьої частини — 12.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учень, — 48. Для виставленні оцінки за виконання підсумкової контрольної роботи у 12-бальній шкалі оцінювання набрану учнем кількість балів слід поділити на 4.

Скачати збірник завдань ДПА 2018 з математики 9 клас, Березняк (pdf): джерело 1

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 17, в среднем: 4,06 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Залишити відповідь