ДПА 2016. Державна підсумкова атестація Географія 9 клас, Ранок

До вашої уваги збірник Державна підсумкова атестація з географії у 9 класі, видавництво Ранок. Збірник доступний в онлайн режимі. Джерело: www.zno.erudyt.net

Завдання ДПА 2016 Географія Ранок

Назва: Державна підсумкова атестація. Географія. 9 клас

Автор: В.Ф. Вовк

Видавництво: Ранок.

 

Посібник орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення ДПА з географії складається:

  • 16 рівноцінних варіантів завдань;
  • 2 додаткових варіантів в електронному форматі;
  • методичних рекомендацій щодо підготовки до ДПА з географії;
  • критеріїв оцінювання.

Даний збірник завдань охоплює матеріал шкільної програми курсу “Географія України” (8-9 класи) та відповідає її змісту. Окрім проведення державної підсумкової атестації у 9 класі, збірник також можна використовувати як додатковий посібник для якісної підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання за курс повної середньої школи.

У посібнику міститься 16 варіантів завдань. Усі варіанти мають одинакову структура. Завдання підібрано так, що в кожному варіанті відображено всі теми чинної навчальної програми з курсу “Географія України”. При цьому завдання до кожної теми є однотипними як за формою, так і за ступенем складності.

Кожний варіант роботи складається із 23 завдань. Учні які вивчали курс географії базової школи виконують – 21 завдання і 1 завдання за допомогою контурної карти. Учні із поглибленим вивченням географії виконують додатково ще одне завдання практичного спрямування.

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Exit mobile version