ДПА 2022. Відповіді ГДЗ Англійська мова 9 клас, Константинова, Освіта

Посібник містить відповіді до всіх завдань збірника завдань з Англійської мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі.

Відповіді ДПА 2021 з англійської мови. 9 клас. Константинова
Відповіді ДПА 2021 з англійської мови. 9 клас. Константинова

Автор: Константинова О. М.

Видавництво: “Освіта”

Рік видання: 2022

Кількість варіантів: 44 варіанти

Мова : українська

 

Збірник ДПА 2022 з англійської мови містить 44 тести: 22 тести – рівень А2+, 22 тести – рівень В1. До складу кожного тесту входять:

  • текст для читання з одним післятекстовим завданням;
  • текст із пропущеними словами на використання мови;
  • завдання для написання письмового повідомлення.

Нагадаємо, на сайті Ви також можете переглянути і скачати збірник та відповіді ДПА 2022 з англійської мови, Константинова

Читати відповіді ДПА 2022 Англійська мова, Константинова онлайн

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Відповідно до Положення про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Міністерством освіти і науки No 1/ 9-149 від 13 березня 2017 року, атестація з іноземних мов проводиться у письмовій формі та складається з трьох частин (читання, використання мови і письмового повідомлення) за матеріалами, підготовленими вчителем.

Матеріали для ДПА з іноземної мови в 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до оновленої Програми загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ МОН No 804 від 07.06.2017), що дозволить їх використовувати в комплексі з будь-якими навчально-методичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством
освіти і науки. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи.
Кожен з 44 варіантів завдань з англійської мови, що входять до пропонованого збірника, відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують виявлення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та рівня володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають рівням, зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для загальноосвітніх навчальних закладів: рівень А2+ для загальноосвітніх шкіл
(22 тести); для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов – рівень B1 (22 тести).

До складу кожного тесту входять текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови і завдання для написання письмового повідомлення.

Тестові завдання диференційовані за рівнем складності, при цьому велика частина завдань має базовий рівень скдадності й орієнтована на програму загальноосвітньої школи.

Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великій Британії , т а відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.

Перше завдання перевіряє сформованість умінь читати і розуміти тексти самостійно, у визначений проміжок часу .
Учням пропонується нескладний автентичний текст, що відповідає рівню А2+ чи B1 за європейським стандартом: статті з періодичних· видань, листи (особисті, офіційні та ін.); оголошення, рекламні оголошення; особисті нотатки, повідомлення.

Форми завдань: із вибором правильної відповіді; на встановлення відповідності (добір логічних пар); на встановлення зв’язків між інформаційними блоками; вибір назв абзаців тексту із запропонованих . Кожне тестове завдання містить кілька варіантів відповідей, з яких тільки одна правильна.

Друге з’авдання – використання мови. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю на визначення рівня володіння лексичними, граматичними і семантичними знаннями , що дадуть можливість учням вільно спілкуватись іноземною мовою.

Тексти різні за обсягом і складністю та пов’ язані з ситуаціями спілкування в контексті дійсності та життя у країнах, мова яких вивчається. Форми завдань: завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів .

Третє завдання – писемне мовлення. За цим зав_данням можна встановити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, потрібних для вирішення на письмі комунікативних завдань, пов’язаних із повсякденним життям.

Учням пропонується написати невеличкі тексти на основі конкретної ситуації в певному форматі (повідомлення, листи, інформація, висловлювання, записка довільної форми тощо).

Обсяг письмового завдання становить 40 слів для загальноосвітніх навчальних закладів (А2+) і 50 слів (B1)- для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов.

На виконання завдань (читання, використання мови і письмо) передбачено 35 хвилин.

Скачати Відповіді ДПА 2022 Англійська мова, Константинова

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments