ДПА 2022. Збірник завдань з математики 9 клас, Бевз, Освіта

Опубліковано збірник завдань з математики для проведення державної підсумкової атестації ДПА 2022 (2021) у 9 класі. Збірник містить 10 контрольних робіт у 2 варіантами. Кожна робота складається із трьої частин.

Скачати відповіді до збірника завдань з математики 9 клас, Бевз, Освіта

Скачати збірник у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки)

Читати онлайн Збірник ДПА 2022 математика 9 клас, Бевз (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Завдання збірника  з математики, Бевз ДПА 2020 збігається із завданнями за 2021р.

 

Збірник завдань з математики ДПА 2022 (2020) 9 клас, Бевз

Автор: Бевз В.

Формат: 210×297мм (А4)

Рік видання: 2021

Кількість сторінок: 80

Обкладинка: м’яка

Видавництво: Освіта

 

ДПА 2022 Математика 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Авт: Бевз В. Вид-во: Освіта Скачати

Збірник завдань з Математики для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Збірник містить 10 контрольних робіт у двох варіантах. Усі завдання поділено на три частини. І частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю. ІІ частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. ІІІ частина містить 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв’язати з обгрунтуванням.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 03.02.2016 р. № 2.1/12-Г-23)

ШАНОВНІ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ!

Через кілька місяців ви закінчите основну школу і будете готуватися до продовження освіти у професійній чи старшій школі. Якість ваших знань і рівень оцінок у свідоцтві суттєво вплинуть на подальше навчання.

Виконуючи завдання цього збірника, ви зможете швидко повторити вивчене та відпрацювати навички розв’язування основних видів задач. Самостійна й наполеглива робота допоможе вам якісно підготуватися до ДПА.

Кожен блок завдань дає вам можливість отримати по 4 бали, а правильне виконання всіх завдань забезпечує найвищий бал – 12.

Бажаємо успіхів!

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Збірник завдань для підготовки до ДПА в 9 класі складено відповідно до вимог МОН України і призначено для учнів загальноосвітніх класів (які вивчають математику не на поглибленому рівні). У збірнику міститься 10 контрольних робіт у двох варіантах. Кожен із варіантів містить завдання, що охоплюють навчальний матеріал з курсу математики 5 — 9 класів.

Усі завдання поділено на три частини. Перша частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання (7 – з алгебри, 3 – з геометрії) .Друга частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (4 – з алгебри і 2 – з геометрії). У третій частині – 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв’язати з обґрунтуванням (З — з алгебри і 1 — з геометрії).

Скачати Збірник завдань з математики 9 клас, Бевз, Освіта

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Exit mobile version