ДПА 2022. Збірник завдань з історії України 9 клас, Гук, Освіта

Збірник завдань для проведення підсумкової атестації 2022 з історії України у 9 класі. Автор Гук О.І., видавництво “Освіта”. Посібник містить 6 контрольних робіт та зручний бланк відповідей. На сайті Ерудит.нет ви моежте скачати усі збірники ДПА 2022 у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки).

Читати збірник з історії України, ДПА 2022, 9 клас (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник ДПА 2022 історія України, 9 клас, Гук

ДПА 2021 9 клас Історія України Гук збірник завдань
ДПА 2021 9 клас Історія України Гук збірник завдань

Автор: Гук О. І.

Формат: 210×297мм (А4)

Рік видання: 2022

Кількість сторінок: 80

Обкладинка: м’яка

Видавництво: Освіта

 

Скачати (pdf) ДПА 2022 Історія України 9 клас. Збірник завдань для проведення ДПА. Авт: Гук О. І. Вид-во: Освіта

Збірник завдань з Історії України для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Збірник містить завдання для проведення підсумкової атестації з історії України у 9класі. Збірник укладено відповідно до чинної навчальної програми з історії для 5-9 класів та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів в основній школі.

Для вчителів та учнів 9-х класів.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 10.10.2017 р. № 21.1/12-Г-702)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
Пропонований збірник містить завдання для проведення підсумкової атестації з історії України для учнів 9-х класів за курс основної школи. Збірник завдань укладено відповідно до
вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої
Міністерством освіти і науки України (наказ МОН No804 :І;Jід 07.06.2017).

Завдання можуть бути використані вчителями у 2021 /2022 навчальному році для проведення ДПА з історії України, а також учнями для самостійної підготовки до атестаційної роботи.

Контрольна робота – основна форма проведення підсумкової атестації. У збірнику запропоновано 6 контрольних робіт у двох варіантах, кожна з яких складається з 16 тестових завдань
з історії України:
• завдання 1-12 – з вибором однієї правильної відповіді;
• Завдання 13 – на встановлення відповідності;
• завдання 14 – на встановлення правильної послідовності;
• завдання 15-16 – з вибором кількох правильних відповідей.
Тестові завдання закритої форми складені за їхньою типологією.
Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді дозволяють оцінити навчальні досягнення на різних рівнях: знання, розуміння і застосування історичного матеріалу.
Тестові завдання на встановлення відповідності належать до категорії логічних пар: учень має зіставити матеріал лівої і правої колонок та утворити правильні логі”<!ні пари.
Тестові завдання на встановлення правильної послідовності призначені для перевірки сформованості алгоритмічного мислення, дозволяють виявити рівень засвоєння і
запам’ятовування матеріалу.

Тестові завдання з вибором кількох правильних’відповідей оцінюють знання, розуміння і застосування учнями історичного матеріалу.
Збірник завдань передбачає перевірку рівня сформованості основних базових і предметних компетентностей учнів:
хронологічної компетентності – здатності орієнтуватися в історичному часі;
просторової компетентності – здатності орієнтуватися в історичному просторі;
інформаційної компетентності – здатності працювати з різними видами джерел інформації, інтерпретувати зміст різноманітних історичних джерел, виявляти і критично аналізувати
розбіжності у позиціях авторів джерел;
логічної компетентності – здатності визначати і застосовувати основні поняття для аналізу і пояснення фактів, а також зіставляти різні інтерпретації історичних подій, явищ
і процесів.

Завдання містять ілюстрації (фотографії, зображення культурно-історичних пам’яток, репродукції картин та ін.), схеми і карти.
Бажаємо успіхів!

Скачати  Збірник ДПА 2021 історія України, 9 клас, Гук, Освіта (pdf)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь