ДПА 2018. Збірник завдань з географії 9 клас, Капіруліна, Освіта

Збірник завдань з географії для проведення державної підсумкової атестації у 9 класі (ДПА 2018), автор: Капіруліна, видавництво: Освіта. Збірник містить 6 контрольних робіт у двох варіантах, зручний бланк відповідей.

На сайті Ерудит.нет усі збірники ДПА 2018 ви можете не лише переглянути онлайн але і скачати у форматі pdf.

Читати збірник ДПА 2018 Географія 9 клас, Капіруліна, Освіта онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник завдань ДПА 2018 географія, Капіруліна

Скачати ДПА 2018 9 клас з географії. Збірник завдань. Капіруліна Освіта
Скачати ДПА 2018 9 клас з географії. Збірник завдань. Капіруліна Освіта

Автор: Капіруліна С. Л.

Видавництво: Освіта

Формат: 210×297мм (А4)

Рік видання: 2018

Кількість сторінок: 56

Обкладинка: м’яка

 

Скачати ДПА 2018 9 клас з географії. Збірник завдань. Авт: Капіруліна С. Л. Вид-во: Освіта.

Запропонований увазі широкого кола зацікавлених — учнів та їх батьків, учителів географії та студентів-географів і педагогів, посібник містить складені у двох варіантах, уніфіковані контрольні роботи для підготовки, організації та проведення Державної підсумкової атестації у 9 класі. Змістом посібника передбачено перевірку рівня навчальних досягнень (теоретичних і практичних) учнів основної школи.

Збірник контрольних робіт для проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів складено відповідно до чинної програми з географії, а саме «Фізична географія України» (8 клас) та «Соціальна та економічна географія України» (9 клас).

Основною метою даного посібника є проведення об’єктивного оцінювання навчальних досягнень дев’ятикласників. Окрім того, цей посібник може бути використаним для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання за повний курс середньої загальноосвітньої школи.

Збірник містить шість уніфікованих контрольних робіт у двох варіантах. Кожна контрольна робота складається із 22 однотипних завдань закритої та відкритої форми. На їх виконання відведено 90 хвилин.

Під час проведення контрольної роботи учням не дозволяється користуватися атласами та іншими джерелами картографічних знань.

Для учнів, які навчалися за програмою поглибленого вивчення предмета, в кожному варіанті завдань пропонується ще 2 завдання, позначені *, кожне з яких оцінюється в 6 балів.

Скачати Збірник завдань з географії 9 клас, ДПА 2018, Капіруліна, Освіта: джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь