ДПА 2022. Збірник диктантів з української мови 9 клас, Єременко, Освіта

Збірник диктантів з української мови для проведення ДПА 2022 (2021) у 9 класі. Автор: Єременко, видавництво: Освіта.

Завдання збірника ДПА 2022 Єременко, Освіта збігаються із збірником за 2021, 2020 рік.

Усі збірники ДПА 2022 ви можете скачати у форматі pdf на сайті Ерудит.нет (посилання на скачування розміщене в кінці сторінки)

Читати збірник диктантів 9 клас, ДПА 2022 (2021) онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник диктантів, ДПА 2022 Українська мова, 9 клас

ДПА 2021 Збірник диктантів з української мови 9 клас, Єременко, Освіта
ДПА 2021 Збірник диктантів з української мови 9 клас, Єременко, Освіта

Автор: Єременко О.В.

Видавництво: Освіта

Формат: 210×297мм (А4)

Рік видання: 2021

Кількість сторінок: 64

Обкладинка: м’яка

 

Скачати ДПА 2022 Українська мова 9 клас. Збірник диктантів для підготовки до проведення ДПА. Авт: Єременко О.В. Вид-во: Освіта

Збірник диктантів з Української мови для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Збірник містить диктанти для підготовки до проведення ДПА з української мови у 9 класі. Також містить тексти для самостійного опрацьовання та ключі до них, орфографічний та пунктуаційний тренінг.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 28.01.2016 р. № 2.1/12-Г-16)

Перевірка знань учнів е важливим етапом освітнього процесу, зокрема особливо вагомою є її функціональність у випускних класах. У 9 класі необхідно перевірити ключові та предметні компетентності учнів з української мови, визначити рівень їхніх правописних навичок, ефективно проконтролювати освітній рівень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Цей збірник диктантів учителі загальноосвітніх навчальних закладів можуть використати для підготовки до проведення державної підсумкової атестації з української мови в 9 класах. Проходження державної підсумкової атестації з української мови обов’язкове. Її проводять у формі текстового диктанту фронтально за традиційною методикою. Крім того, перевірці підлягає вміння учнів належним чином оформлювати роботу. Для цього в збірнику подано 50 диктантів, адаптованих до чинного правопису сучасної української мови. Вони відповідають змісту навчальної програми з української мови. Автори дібраних текстів — класики української літератури, відомі мовознавці, етнографи, сучасні письменники. За допомогою диктанту можна перевірити, як добре учні знають правила орфографії та пунктуації, а також їхнє вміння застосовувати вивчені правила під час написання тексту.

Учні зможуть самостійно підготуватися до державної підсумкової атестації з української мови за допомогою цього збірника диктантів: у ньому подано тексти для самостійного опрацювання та ключі до них, а також орфографічний та пунктуаційний тренінг. Тексти для самостійного опрацювання учні мають списати, вставивши пропущені орфограми та розділові знаки, обрати відповідне написання слів. За необхідності вони можуть застосувати правила, вміщені в орфографічному та пунктуаційному тренінгу, а також написати словниковий диктант, зробити пунктуаційний аналіз текстів, з’ясувати складні випадки правопису. Перевірити правильність написання текстів для самостійного опрацювання учні зможуть за допомогою ключів до них. Усе це сприятиме успішному складанню дев’ятикласниками державної підсумкової атестації.

Згідно з орієнтовними вимогами до атестаційних завдань диктанти містять від 160 до 170 слів. Визначаючи кількість слів у диктанті, враховують як самостійні, так і службові частини мови. Тексти диктантів відповідають орфографічним, граматичним та стилістичним нормам сучасної української мови, вони змістовно цілісні, логічно завершені. Також у них відображено жанрово-стильове розмаїття української літературної мови, її синтаксичну складність і гнучкість, лексичну повноту й багатство стилістичних засобів. Тексти містять достатньо орфограм і пунктограм, засвоєних учнями впродовж навчання в основній школі.

Збірник диктантів має не лише контрольно-оцінювальне, а й навчально-операційне, виконавсько-тренувальне призначення.

Скачати збірник диктантів з української мови, 2021 9 клас, Освіта (pdf)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь