ДПА 2022. Збірник диктантів Українська мова, Білецька, Підручники і посібники

Збірник диктантів для підготовки до ДПА 2022 (2021) з української мови для учнів 9 класів, автор Білецька, видавництво: Підручники і посібники. 

Нагадаємо, що на сайті Ерудит.нет усі збірники ДПА 2022, 2021  та минулих років ви можете скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) безкоштовно.

Читати збірник диктантів ДПА 2022, 2021 (2019 ,2018) з української мови, Білецька онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

Збірник ДПА 2022 Українська мова, диктанти, Підручники і посібники

Білецька ДПА 2021 9 клас українська мова збірник диктантів
Білецька ДПА 2021 9 клас українська мова збірник диктантів

Автор Білецька О.

Видавництво: Підручники і посібники, Тернопіль

Кількість сторінок: 64с.

Рік видання: 2021

 

Пропонований збірник ДПА 2022, 2021, 2020 (2019 ,2018) з української мови містить тексти 100 диктантів, згрупованих за

тематичними розділами: «Любімо рідну мову», «Пісня — душа народу», «Символіка українців», «Українські свята і традиції», «Наша історія», «Наша Батьківщина», «Найдорожча людина», «Славетні українці», «Вустами класиків. Тематика диктантів спрямована на всебічний культурний розвиток і морально-естетичне виховання школярів у дусі національних традицій, патріотизму, гуманізму й толерантності.

Матеріал дібрано відповідно до програмових і методичних вимог. Обсяг та рівень складності текстів відповідає чинним нормам, що дає змогу об’єктивно перевірити обізнаність учнів щодо всіх орфограм і пунктограм за програмою основної школи. Збірник диктантів  можна використовувати як для підсумкового контролю та діагностики якості знань школярів, так і з метою відпрацювання навичок правопису й підготовки до контрольного диктанту – з учителем, батьками або самостійно. Опрацювання матеріалів збірника сприятиме впорядкуванню теоретичних відомостей та засвоєнню практичних навичок з української мови.

Збірник ДПА 2018 з української мови буде корисним для вчителів української мови та літератури, учні 9 класів.

Скачати ДПА 2021. Збірник диктантів Українська мова, Білецька, Підручники і посібники

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь