ДПА 2017. Збірник завдань з біології 9 клас, Ягенська, Освіта

Опубліковано збірник ДПА 2017 Біологія 9 клас, автор Ягенська Г. В., видавництво Освіта. Збірник можна безкоштовно скачати у форматі pdf (посилання на скачування розміщене в кінці статті) або переглянути в онлайн режимі на даній сторінці. Найближчим часом посібник можна буде скачати у форматі pdf.

Читати збірник онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)


Збірник ДПА 2017 біологія, 9 клас, Освіта

Збірник ДПА 2017 9 клас біологія
Збірник ДПА 2017 9 клас біологія

Автор Ягенська Г. В.

Кількість сторінок 64

Видавництво «Освіта»

Рік видання 2016

 

Збірник завдань ДПА 2017 Біологія для підготовки до Державної Підсумкової Атестації в 9 класі. Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Посібник призначено для проведення ДПА з біології за курс основної школи в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах, а також в класах із поглибленим вивченням біології. Він містить 12 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант розподілено на такі частини:

  • І – 10 легких тестових завдань з однією правильною відповіддю із 4 запропонованих;
  • ІІ – 8 оптимальних тестових завдань з однією правильною відповіддю із 4 запропонованих;
  • ІІІ – 7 тестових завдань, з яких три завдання з однією правильною відповіддю з використанням зображень біологічних об’єктів, 2 завдання на встановлення послідовностей явищ, структур, подій.
  • ІV – завдання з відкритою відповіддю;
  • V – 12 завдань на класифікування біологічних об’єктів та явищ – для класів із поглибленим вивченням біології;
  • VІ – 12 завдань з відкритою відповіддю – для класів із поглибленим вивченням біології.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Збірник призначено для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з біології за курс основної школи в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах, а також в загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) із поглибленим вивченням біології. Він містить 12 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант розподілено на такі частини:

Перша частина — 10 легких тестових завдань з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих.

Друга частина — 8 оптимальних тестових завдань з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих.

Третя частина — 7 тестових завдань, з яких три завдання з однією правильною відповіддю (з використанням зображень біологічних об’єктів), 2 завдання на встановлення відповідностей і 2 — на встановлення послідовностей явищ, структур, подій.

Четверту частину складають завдання з відкритою відповіддю. Перелік цих завдань розміщено окремо після останнього варіанта тестових завдань (с. 58). Завдання розподілено на групи “А” і “Б”. Група “А” містить завдання, за допомогою яких перевіряють уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, пояснювати взаємозв’язок будови та функцій, порівнювати, узагальнювати. У групі “Б” подано завдання, завдяки яким можна перевірити уміння обґрунтовувати заходи запобігання захворюванням людини, пояснювати результати досліджень, складати план дій. До кожного варіанта завдань, які виконують учні всіх навчальних закладів, учитель пропонує по одному завданню з груп “А” і “Б”.

П’ята частина містить 12 завдань: класифікувати біологічні об’єкти та явища (с. 60). Ці завдання подано з метою перевірити уміння розподіляти біологічні об’єкти і явища на певні групи залежно від їхньої будови, функціонування чи особливостей перебігу.

Шоста частина містить 12 завдань з відкритою відповіддю: змоделювати і спрогнозувати біологічні процеси (с. 64).

П’ята і шоста частини призначено тільки для учнів загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) із поглибленим вивченням біології. Перелік завдань п’ятої і шостої частин розміщено окремо, після переліку завдань четвертої частини.

Скачати ДПА 2017 Біологія, Освіта (pdf): джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь