ДПА 2019. Відповіді Математика. Збірник підсумкових контрольних робіт, 4 клас, Освіта

Збірник підсумкових контрольних робіт з математики. 4 клас, автор В. Г. Бевз, Д. В. Васильєва. Видавничий дім Освіта, 2018.

Переглянути збірник ДПА 2019 з математики, 4 клас, Освіта онлайн

Збірник ДПА 2019 4 клас Математика, Бевз

Збірник ДПА 2019 4 клас Математика, Бевз

Автор: Бевз В., Васильєва Д.

Формат: 176×250мм (В5)

Рік видання: 2018

Кількість сторінок: 48

Обкладинка: м’яка

Видавництво: Освіта

Навчальний посібник містить орієнтовні контрольні роботи, призначені для проведення підсумкової атестації учнів 4 класу 3 математики. Їх зміст відповідає вимогам чинної програми з математики для 4 класу закладів загальної середньої освіти. У посібнику подано контрольні роботи двох типів, кожна з яких представлена у двох варіантах. Для учнів початкової школи, батьків та вчителів.

Збірник підсумкових контрольних робіт з математики для підготовки до державної підсумкової атестації у 4 класі складено відповідно до вимог нормативних документів МОН: державного стандарту початкової освіти, чинної програми 3 математики та Інструктивно-методичних рекомендацій щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/19 навчальному році, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (Hаказ Міністерства від 1 З.04.2011 № З29) та Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (накіаз Міністерства освіти і науки УкраЇни від 19.08.2016 № 1009).

У збірнику подано 10 контрольних робіт у двох рівноцінних варіантах.  Підсумкові контрольні роботи містять завдання, що охоплюють навчальний матеріал з математики для 1 -4 класів, компетентнісно-орієнтовані завдання різних видів і рівнів складності, виконуючи які учні не тільки матимуть змогу добре підготуватися до державної підсумкової атестації, а й удосконалять уміння використовувати набуті знання на практиці, зокрема у жипєвих ситуаціях. На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок): 5 хв -на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і З5хв -на її виконання. Перші дві контрольні роботи можна пропонувати учням як підсумкові наприкінці першого семестру.

Сподіваємося, що посібник стане вам у пригоді.

Скачати  збірник підсумкових контрольних робіт, ДПА 2019, 4 клас, Освіта

Поділитись у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...