ДПА 2016. Французька мова. 11 клас. Методичні рекомендації B1, B2 «Hachette»

Опубліковано посібник Державна Підсумкова Атестація з французької мови 2016 рік. Методичні рекомендації. Формат, кретерії оцінювання та зразки тестів.

Скачати: джерело 1, джерело 2

Збірник ДПА 2016 з французької мови

Назва: Державна Підсумкова Атестація з французької мови. Методичні рекомендації. Формат, критерії оцінювання + по 5 тренувальних тестів, B1, B2.

Видавництво: Hachette, Центр іноземних мов ТСП.

 

Матеріали для державної підсумкової атестації з іноземної мови в 11 класі загальноосвітніх навчальних закладів підготовлено експертною групою відповідно до чинних Програм з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень В1) та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов (рівень В2).

Державна підсумкова атестація з іноземних мов проводиться відповідно до Наказу
Міністерства освіти і науки України від 08.10.2015 року №940 «Про внесення змін до наказу МОН від 16.09.2015 №940». Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 н. р. підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення, та зорієнтовані на рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти. Для французької мови матеріали підготовлені при співробітництві з видавництвом Hachette.

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Exit mobile version