ДПА 2016 з математики. Підсумкові контрольні роботи
Скачати: джерело 1, джерело 2, на рускому
Рекомендуємо переглянути збірник ДПА 2017 математика, ПіП
Читати онлайн
dpa-2016-9-klas-matematyka-pipАвтор: БерезнякМ.В.
Видавництво: Підручники і посібники
Мова: українська
На сайті також опубліковані відповіді до ДПА 2016 з математики 9 клас
На даній сторінці опубліковано збірник «Підсумкові контрольні роботи з математики для учнів 9 класів у 2016 році. Даний посібник учні можуть використовувати для підготовки до ДПА 2016, а вчителі для проведення відповідних іспитів.
У цьому підручнику ДПА 2016 з математики кожна контрольна робота складається із 19 завдань, які поділені на три частини за рівнями складності. У кінці підручника показано приблизний зразок бланка відповідей для завдань першої і другої частин.
Перша частина підсумкової контрольної роботи містить 12 тестових завдань закритого типу (8 завдань з алгебри і 4 завдання з геометрії) з можливістю вибору однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих. Якщо учень указав у бланку правильну відповідь, то йому нараховують 2 бали, якщо вказана неправильна відповідь — 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань першої частини — 24.
Друга частина підсумкової контрольної роботи містить 4 тестові завдання відкритого типу (3 завдання з алгебри й 1 завдання з геометрії) із записом короткої відповіді. Завдання цієї частини вважатимуться розв’язаними правильно, якщо учень у бланку записав коротку відповідь у вигляді виразу, числа, координат точки, розв’язків рівняння тощо. Якщо учень записав у бланку правильну відповідь, то йому нараховують 3 бали, у випадку неповної відповіді на розсуд учителя (наприклад, указано один із двох коренів рівняння тощо) він може одержати 1 чи 2 бали, неправильна відповідь — 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань другої частини — 12.
Третя частина підсумкової контрольної роботи містить 3 завдання відкритого типу (2 завдання з алгебри й 1 завдання з геометрії) із записом повної відповіді. Завдання вважатиметься розв’язаним правильно, якщо учень виконав обгрунтування кожного кроку розв’язання і записав правильну відповідь. За розв’язання кожного завдання цієї частини учневі нараховують від 4 до 0 балів. Максимальна кількість балів за розв’язання завдань третьої частини — 12.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учень, — 48. Для виставлення оцінки за виконання підсумкової контрольної роботи у 12-бальній шкалі оцінювання набрану учнем кількість балів слід поділити на 4.
Коментарі із Facebook
Powered by Facebook Comments