Вузи не мають права відмовляти у прийнятті документів через запис “звільнений” від ДПА

Якщо у вступника в графі, де має бути оцінка ДПА, зроблено запис “звільнений”, ці графи не враховуються в загальну кількість предметів.

Нагадаємо, про наявність/відсутність запису про ДПА в додатку до атестату пояснив Олег Шаров на свої сторінці у Facebook.

Заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко наголошує, що заклади вищої освіти не мають права відмовляти у прийнятті документів від звільнених від державної підсумкової атестації вступників. Про це він сказав під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО та початку вступної кампанії-2020.

“Хочемо надати остаточне роз’яснення для вступників щодо наявності або відсутності у свідоцтві про повну загальну середню освіту оцінок ДПА: жоден заклад вищої освіти не має права відмовляти у прийнятті документів через запис “звільнений” або “звільнена”, – наголосив він.

Вітренко нагадав, що відповідно до нормативних документів, середній бал додатка до зазначеного документу розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку та документах оцінок. “Якщо у вступника в графі, де має бути оцінка ДПА, зроблено запис “звільнений”, ці графи не враховуються в загальну кількість предметів”, – додав заступник міністра.

Слідкуйте за новинами Вступної кампанії у Telegram: https://t.me/zno_erudyt

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments