Типові помилки під час вступної кампанії 2022

Перша частина типових помилок абітурієнтів під час вступної кампанії.

Електронний кабінет вступника

До подачі першої заяви обов’язково необхідно перевірити, чи всі документи завантажені до електронного кабінету: фотографія, додаток до документа про ПЗСО, довідка про реєстрацію місця проживання (для використання сільського коефіцієнта).

Обирати конкурсні пропозиції та встановлювати пріоритетність заявам потрібно особливо уважно.

Неправильне фото

Зверніть увагу, що в системі електронного вступу існують вимоги до формату (JPEG) та розміру (максимальний розмір файлу – 1 Мб.) фото і сканкопій документів, які завантажують вступники.

Зверніть увагу, що завантажене фото до електронного кабінету в подальшому буде використовуватися для замовлення студентського квитка! Тому краще не завантажувати в електронний кабінет вступника фото в бузку чи з пляжу.

Не забудьте також завчасно «перевернути» фото, бо на студентському будете догори дригом.

Подання заяв

Враховуйте також, що в перші 2-3 дні масово подаватимуться заяви і система буде виснути, тож краще зачекайте. Не варто подавати заяви в пікові години, як правило, з 10:00 до 13:00.

Пропонуємо до вашої уваги відеоінструкцію з реєстрації особистого електронного кабінету вступника на основі повної загальної середньої освіти (тобто після завершення 11-ти класів) для здобуття вищої (молодший бакалавр, бакалавр, магістр медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) або фахової передвищої освіти (фаховий молодший бакалавр).

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments