Алгоритм вступної кампанії 2022 (ОФІЦІЙНО)

Сьогодні в онлайн-форматі було презентувано алгоритм вступної кампанії 2022 року.

На жаль, цьогоріч, у зв’язку з війною і подоланням її наслідків, неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Зараз для нас важливо максимально зберегти студентський контингент, який є національним та інтелектуальним потенціалом України. Ми маємо стимулювати до навчання саме в нашій державі, навіть у такий скрутний для всіх час. Тож необхідно створити доступні та безпечні умови для цьогорічних вступників.

Саме тому ми напрацювали дещо іншу модель (https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/2022/04/01/Vstupna.Kampaniya.2022-01.04.pdf). У 2022 році буде проведений Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти.

Переглянути презентацію онлайн

✅Бакалаврат
Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.

✅Коледж та деякі спеціальності
Для вступу в коледж та ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс.

✅Магістратура
Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ. Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Нагадаємо, Найголовніше з брифінгу щодо вступної кампанії 2022

Вступна кампанія 2022 року має бути максимально безпечною та цифровізованою, а вступні випробування – прозорими та в рівному доступі.

Наприкінці заходу відповіли на найактуальніші запитання від майбутніх вступників, їхніх батьків, студентів, викладачів та представників ЗМІ.

Тримаймося.
Ми – сильні!
Ми – Україна!🇺🇦

Джерело Телеграм сторінка Сергія Шкарлета

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments