Сценарій свята “Зустріч шкільних друзів”

Даний матеріал ви можете використати на свято зустрічі випускників. Скачати сценарій “Зустріч шкільних друзів” у форматі doc (word) ви можете у кінці статті.

( Звучить «Шкільний вальс»  фонограма)

Зустріч випускників
Зустріч випускників

Вед1. Прозвучала знайома шкільна мелодія, і велика щира радість ожила у цій святковій залі. А це означає лише одне – він знову прийшов, той довгоочікуваний радісний вечір – вечір зустрічі шкільних друзів!

Вед2. Добрий вечір, дорогі вчителі, випускники різних поколінь! Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Давайте повернемося у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі.

Вед1 . Адже саме в школі проводить свої найкращі роки життя людина. Гордиться наша школа своїми випускниками. Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників. Дякуємо, що ви не забуваєте свою школу і прийшли сюди, щоб зустрітися з шкільними друзями і вчителями!

Вед.2 Коли світять зорі – шлях стає світлішим, коли є міцні дуби, що тримають небо,- молодим пагінцям рости  простіше, коли поруч відчуваєш дружнє плече – ідеш впевненіше.

Вед 1.  Коли є мудрі вчителі та директор – вчитися легше, адже є на кого рівнятися, є на кого покластися.

Вед 2. До слова запрошуємо директора школи  Іванченко Людмилу Петрівну.

Вед 1.Тож давайте привітаємо оплесками людей, які пронесли шкільну дружбу через скільки років. А тепер будемо знайомитися ближче з винуватцями сьогоднішнього торжества.

Вед 2. Шлемо найщиріші вітання нашим наймолодшим ювілярам – випускникам 2012 року.

Вед 1.Вітаємо випускників 2007 року

Вед 2. Ми радо вітаємо випускників 2002 року

Вед 1. Наші вітання випускникам 1997 року, які 20 років тому переступили шкільний поріг. Ваші оплески цим людям!

Вед 2.Вітаємо випускників 1992 року.

Вед 1. Привітаємо випускників 1987 року, для яких забута мелодія шкільного вальсу прозвучала 30 років тому. Бурхливі оплески.

Вед 2. Раді вітати випускників 1982 року. Хоч на скронях сріблиться сивина, та молодечий запал сяє у ваших очах. Оплески!

Вед 1. Вітаємо наших учителів. Низький уклін ветеранам педагогічної праці, які присутні на сьогоднішньому вечорі. Бурхливі оплески.

Вед 2. Та, на жаль, не змогли сьогодні прийти ті, хто вирушив у дорогу, з якої немає вороття, залишивши по собі тихий смуток непоправної втрати, світлі спогади у наших серцях. Вшануємо пам’ять про дорогих серцю людей хвилиною мовчання.

(Хвилина мовчання)

Вед 1. Шановні випускники, ваші стежки – дороги злилися сьогодні в одну-єдину, яка вас повернула в дитячі, юнацькі роки, привівши до храму науки, до рідної школи.

Вед 2. Тут все, як колись: дзвінко щебече дітвора, заклопотані вчителі…

Вед 1. Та ви вже не ті. За вами – дороги життя, такі різні і такі нелегкі… як посивіли ваші вчителі. Ніхто не в силах зупинити час.

Вед 2. Та сьогодні забута мелодія дитинства поверне його назад, в ті найщасливіші роки, коли світ переливається кольорами веселки, пробуджуючи в кожному серці надії та сподівання. Тож бажаємо вам приємної мандрівки в шкільні роки!

Вед 1. Дуже приємно бачити у залі випускників різних поколінь, адже усіх нас поєднала у велику сім’ю рідна школа. Ми пишаємося багатьма випускниками школи, їхні імена занесені в історію Центральної школи.

Вед 2. Але серед присутніх є ті, кого ми хочемо представити першими, ті, що святкують 35-річний ювілей – випускники 1982 року!   Класний керівник  Вахула Галина Миколаївна.

Вед 1. Про шкільне життя цих випускників можна розказати багато. Їх згадують як згуртованих, розумних, щирих учнів. Вони були активними учасниками художньої самодіяльності, спортивних змагань.

Вед 2. Шановні випускники 1982 року, час пролетів і змінив усе, що вас оточувало. По-різному склалося життя кожного із вас. Ми знаємо, що ви, як ніхто, пізнали справжні цінності життя. Тож підніміться, будь ласка, на сцену, щоб поділитись з нами спогадами про своє минуле життєвою мудрістю.

Вед 1. 1.Чи запам’ятали ви свою першу вчительку? Як її звали?

2.Куди ви подорожували з класом?

3.Яку пісню ви пам’ятаєте із шкільного життя? Будь ласка, заспівайте.

  1. Порадьте  учням школи:
  • Як досягнути успіху в житті?
  • Правила щасливого життя?

Дякуємо вам за цікаву розповідь.

КОНКУРС

Вед 2.Дякуємо вам, просимо зайняти свої місця. До вашої уваги сценка «Шкільне життя»

Сценка учнів 11 кл

Вед 1. Хвилююча мелодія пригадала випускникам 1987 року їх щасливі, романтичні шкільні роки. Ми багато про вас знаємо. Вчителі стверджують, що діти були сильні, розумні, кмітливі, що і підтвердили своїми життєвими досягненнями в майбутньому.

Вед 2. Випускники 1987 р. завжди відрізнялись згуртованістю, ініціативністю. Саме вони були активними учасниками худ. самодіяльності, були попереду у навчанні і праці. І все це під керівництвом мудрого кл. керівника:Лисенка Івана Микитовича.

Вед 1. Шановні випускники, пропонуємо вам трішки поспілкуватися, пригадати шкільні роки та розважитися. Тож запрошуємо вас на сцену.

Вед 2.  Скажіть, будь ласка,

1.Чи змінилась школа для вас, як саме?

  1. За що вас могла посварити кл. керівник?
  2. Яке з свят організоване вами запам’яталось найбільше?

КОНКУРС

Ми щиро дякуємо вам. Просимо зайняти свої місця. Оплески. Для вас шановні гості  музичне вітання.

Пісня 11 кл.

Вед 2. . Час летить невблаганно.  Дуже добре пам’ятають рідну школу і клас учні які 25 років тому закінчили Центральну школу. Класними  керівниками були: Бондаренко Юрій Анатолійович та Приходько Раїса Євтихіївна.

Вед 1.Ці випускники вирізнялися згуртованістю, ініціативністю, були попереду в навчанні і в праці. Скільки б не пройшло років, а учні для своїх вчителів назавжди залишаються юними , допитливими,довірливими, сповненими мрій і сподівань дітьми. Ми віримо в те, що ви стали хорошими людьми.

Вед 2. Забута мелодія шкільного дзвоника викликає на урок випускників 1992 року. Запрошуємо вас! (виходять випускники)

Вед 1. Зараз ми з вами пограємо в гру «Далі, далі» Ми вам даємо ряд запитань, а ви маєте відповідати на них дуже швидко і точно. Якщо ви не знаєте відповіді, то кажете: «Далі».

-ваш кл. керівник

-ваш директор школи

-який сьогодні день

-45 хв – це…

-хто із вчителів носив окуляри

-ваша перша вчителька

-1 вересня – це…

-найбільша річка України

– 2+2*2

– Скільки років пройшло як ви закінчили школу?

Вед 2. Отже, молодці всім вам «5», а по сучасних стандартах оцінювання «12 балів». Дякуємо вам за спілкування, за корисні поради. Нехай цей  веселий танок подарує вам радість.

8 кл. український танок

Вед 1. 20 років назад під цю забуту мелодію на своєму випускному вечорі танцювали шкільний вальс молоді, завзяті, енергійні і трішки сумні, через прощання з рідною школою, хлопці та дівчата.

Вед 2. Їх було небагато. Але вони були всі дуже різні і цим цікаві. А згуртувала їх класний керівник Телявська Людмила Йосипівна

Вед 1. Випускники 1997 запрошуємо вас до спогадів. (виходять випускники)

– Яка пісня запам’яталася із  шкільного життя?

– Який вірш із шкільної програми ви пам’ятаєте?

– Хто такі піонери?

– Чи шкодуєте, що ви не стали комсомольцями?

– Щоб ви порадили теперішнім  випускникам?

КОНКУРС

Вед 1. Дякуємо вам за прекрасні хвилини спілкування. Займіть, будь ласка, свої місця. Шановні присутні в дарунок від нас прийміть цей запальний танок.

8 кл., сучасний танок

Вед 2. Юність… Це справді найкраща пора життя людини і проходить вона в школі. Юність захоплює дружбою, мріями, першим коханням. Але…  Все має свій початок і кінець . Закінчується і шкільна юність .

Вед 1. Гадаю, що ці спогади повернули на шкільний поріг випускників 2002   року і їх кл. керівника Гайчеву Світлану Іванівну.

Вед 2. Клас  приймав участь в усіх загальношкільних заходах, займали перші та призові  місця в спортивних змаганнях. Учні  були дружними, активними, працьовитими.

Вед 1.  Їхні спогади ще зовсім свіжі, як і свіжими є спогади учителів про цих випускників. Сьогодні ви зібралися разом, і це доводить, що ви, дійсно, однокласники.

Вед 2. То ж запрошуємо класного керівника 11 класу 2002 року   зі своїми учнями на сцену. Просимо вас поділитися  своїми  спогадами:

– Скажіть, будь ласка, чи змінилася школа з тих пір, як ви її залишили?

– За що вас могла посварити Світлана Іванівна?

–  Яке з свят вами організоване вам запам’яталось найбільше?

КОНКУРС

Дякуємо вам за спілкування, за корисні поради. Займіть, будь ласка, свої місця.  В дарунок від нас прийміть пісню «Музика рідного дому».

Пісня 7 кл «Музика рідного дому»

Вед 2. Ритм сучасного настільки напружений, а темп настільки швидкий, ці роки пролітають метеорами. Як часто ви обіцяєте собі, що ось завтра зателефонуєте друзям – однокласникам, а чи й отак неждано звалитеся у гості, щоб згадати минуле і потішити душу.

Вед 1. Але за порогом дня сьогоднішнього кляті клопоти вже підточують ваші плани. І «завтра» їхньою золотою  магією перетворюється на «післязавтра», а «післязавтра» – на «потім». І лише перший суботній вечір останнього місяця зими має силу протистояти злим чарам. Бо сьогодні ми нарешті зустрічаємося : І як це чудово, що ми зібралися разом.

Вед 2. Звертаємо наші погляди сьогодні до випускників 2007 року, які закінчили школу 10 років тому. Класний керівник Осоєнко Валентина Василівна.

У класі було  16 енергійних , здібних хлопців і дівчат. Зі спогадів вчителів вони були  добрі, щирі, веселі, але в той же час непосидючі, енергійні і добре вміли жартувати.

Вед 1. Тож запрошуємо до нас випускників 2007 року та їх кл. керівника.

КОНКУРС

Вед 2. Розкажіть смішну історію, яка трапилася з вами в школі. Якщо про себе соромитеся, не щадіть сусіда по парті!

–  Заспівайте улюблену пісню ваших шкільних років.

–  Ваші побажання учням та вчителям школи.

– Чи пам’ятаєте свій шкільний вальс? Під яку пісню ви танцювали?

Ми щиро дякуємо вам. Просимо зайняти свої місця. Оплески.

Вед 1.  Ми не випадково заговорили про шкільний вальс. Мабуть, кожен випускник пам’ятає свій прощальний бал і ті чарівні хвилини, коли їх кружляв ліричний танок. Зараз учні 11 класу допоможуть вам повернутися в ту чудову мить.

Вальс 11 кл.

 Вед 2.  Сьогодні до нас злетілися зірочки п’ятирічної витримки. П’ять зірок…Це справді щось найкраще…

Вед 1.  А ніхто й не сумнівається! У них все «без обману» якщо хлопці – то найсильніші, якщо дівчата – то найкрасивіші.

Вед 2.  А класний  керівник  який!

Вед 1. Ну якщо вони всі такі круті, то може ми поступимося їм місцем на цій сцені?

Вед 2.  Із задоволенням запрошуємо піднятися випускників 2012 року  і їх класного  керівника Скальську Олену Петрівну.

Вед 1.- Чи списували на уроках? Якщо «так», яким чином?

– Коли ви спізнювалися на уроки, що говорили, заходячи до класу?

– Чи знаєте скільки років має ваша рідна школа?

– Ваші побажання учням нашої школи. Дякуємо за відповіді.

КОНКУРС

Вед 1. Ми щиро дякуємо вам. Просимо зайняти свої місця. Оплески.

Виходять діти з хлібом – сіллю

Уч 1: У нас здавна є традиція славна: воду брати з чистої криниці, муку – з ярої пшениці. Руками добрими все це замісити і гостей на свято запросити!

Уч 2: За народним звичаєм стрічаєм, як здавен ведеться на віку, ми гостей пшеничним короваєм на чудовім тканім рушнику.

Уч 1:  Із хлібом і сіллю, як завжди ведеться, ми зичимо достатку усім і добра. Хай сонце всміхнеться, життя удається, і доля завжди , щоб привітна була.

Уч 2: Хай рясніють квіти малиново, пахне хай коровай  духмяно, щоб і дар земний, і щире слово ви відчули, завітавши в нашу школу.

Уч 1: Хліб на рушнику – сівач любові й більшої не знаю на віку. Щедрості і щирості людської, як святий цей хліб на рушнику.

Уч 2: Смакуйте хліб, бо ним уся родина благословляє вас, мов порухом життя, бо ним живе й міцніє Україна, хай  з хлібом буде все ваше життя.

Пісня «Хай у вас буде всього доволі»        9 кл.

Вед 1. Дорогі наші випускники, вчителі, ми разом з вами побували в країні дитинства з вашими спогадами, привітаннями, з нашими веселими піснями та танцями.

Вед 2. Шановні випускники!

Добра і радості бажаєм,

           Здоров’я вам на всі літа.

           Хай сонце весело сіяє,

Хай Україна процвітає.

Вед 1 Хай щастя панує у вашому домі,

Хай успіх крокує із вами завжди.

Та Матінка Божа вас міцно боронить

Від зла та недуги, від горя й біди.

Вед 2.  Тож дай вам, Боже, у мирі жити,

Щоб завжди руки мали ремесло,

 Щоб працювали в нашій Україні,

Щоб легко і щасливо вам було!!!

Вед 1. Дорогі випускники! Дружня учнівська родина нашої школи щиро дякує  вам за хороші, добрі слова, за подарунки, за гумор і гарний настрій, що панував у цій залі.

Вед 2.Вас чекають відчинені двері ваших вчителів і довгі     розмови в колі своїх однокласників. Сьогодні – ваш вечір, ми бажаємо, щоб він лишив тільки найкращі спогади. До побачення!

 

У наше століття, століття космосу і високих технологій, ми, на щастя, не забуваємо про мистецтво. Ось ми зараз і перевіримо, наскільки добре ви знаєте живопис. Я буду показувати вам репродукції відомих картин знаменитих художників. Загальне в цих картинах те, що на кожній з них є яка – небудь тварина. Ваше завдання якомога швидше це тварина зобразити і озвучити. А глядачі повинні здогадатися, що це за тварина і як називається картина.

Кожному з вас потрібно записати один рядок з улюбленої пісні. А зараз дорогі ювіляри, увага! Я ставитиму запитання, а ви зачитуєте рядок з пісні

Що ви відчували ідучи до першого класу?

Які ваші думки , коли ви йшли на екзамен?

Які ваші думки були у кабінеті директора?

Які були ваші відчуття від отриманої двійки?

Які відчуття на випускному?

Які відчуття перед сьогоднішньою зустріччю?

Вед 2. Ми думаємо, що ця забута мелодія допомогла вам ще глибше зануритись у шкільні спогади.

Сподіваємось, що ви добре пам’ятаєте шкільні будні і речі, пов’язані з ними. Тож давайте переконаємось у цьому. Пропонуємо вам відгадати ряд загадок.

 

Скачати сценарій (.doc)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments