Проект «ЛІСОВА ШКОЛА» – чудова нагода цікаво та пізнавально провести час

«Лісова школа» – це еко-освітній проект ВЕДМЕЖОГО ПРИТУЛКУ Домажир, метою якого є навчити дітей любити природу. Це унікальний проект, що дозволяє в розважально-ігровій формі досліджувати життя ведмедів та пізнавати неймовірно цікавий світ природи.

 

Дуже хороша нагода для педагогів та учнів, що за час жорсткого карантину скучили за цікавими поїздками та розвагами, цікаво та пізнавально провести час.

Організатори пропонують освітянам провести свої уроки за межами школи у справжньому лісовому класі серед природи мальовничого Розточчя. Лісовий клас містить спеціально облаштовані місця для учнів і вчителя, має навчальну та ігрову зони, освітні стенди та таблиці для інтерактивних уроків. Освітній простір розрахований на 60 учнів.

Також за попереднім замовленням педагоги Ведмежого притулку можуть провести для школярів інтерактивні уроки природничого спрямування. Замовити уроки або зарезервувати шкільний клас можна за тел. +380 67 509 3058.

Додатково для дітей можна замовити пізнавальну екскурсію навколо лісових вольєрів з ведмедями, цікаві майстер-класи, спортивні розваги на лісовій галявині та комплексні обіди у кафе «Мед та Ягода».

Вартість послуг:

  • Оренда лісового класу – 500 UAH/група за 2 год.
  • Участь у інтерактивному уроці – 50 UAH/ос. Розмір групи до 30 осіб.
  • Тривалість – 45 хв

Уроки проводяться лише за попереднім записом за тел.+380675093058.

Детальніше про проект, можна дізнатись на офіційному сайті притулку.

 

Онлайн-проект “Лісова школа”

Також ведмежий притулок «Домажир», зважаючи на карантин, запрошує дорослих та дітей взяти участь у розважально-пізнавальному онлайн проекті Лісова школа.

Разом можна досліджувати життя ведмедів та пізнавати неймовірно цікавий світ природи. Кожному, пропонують дізнатися більше про одного з улюбленців притулку – ведмедя Потапа.

Користуючись відео підказками та інформацією з сайту Ведмежого притулку Домажир варто спробувати разом з дітьми скласти “паспорт” клишоного велетня.

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments