Сценарій випускного вечора для 11 класу «На крилах прощального вальсу…»

Мета: сприяти  формуванню ціннісного ставлення  до традицій школи, виховання почуття поваги до вчителів; підсумувати події, які відбулися з випускниками за роки навчання; вручити атестати про середню освіту.

Скачати сценарій Сценарій випускного вечора для 11 класу «На крилах прощального вальсу» у форматі word (.doc) ви можете у кінці статті.

Сценарій останнього дзвоника
Сценарій останнього дзвоника

Обладнання: подвір’я прикрашене квітами, кульками, плакатами та ін..

Хід заходу

Святково прикрашене подвір’я, лунає тематична музика.

Ведуча: Доброго вам вечора, шановні батьки, вчителі, гості! Минув день як пролунав останній дзвоник, позаду – напружена пора іспитів  та зовнішнього незалежного оцінювання, і ось – випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підійматися нашим випускникам.
Ведучий: Одинадцять шкільних років… Як непомітно вони промайнули!.. І  незабаром усім нашим колишнім школярам доведеться складати перший власний іспит на дорослість.
Ведуча: А сьогодні — день прощання зi школою. Попереду незвiдана даль. Позаду батькiвський порiг, розквiтла калина, протоптана стежка в шкiльному дворi, незрадлива мамина усмiшка зi сльозою на щоцi. Де б не були ви, куди б не закинула вас доля, але отой обрис рiдного краю, рiдної школи  має завжди бути присутнiм.

Ведучий : Любі випускники, шановні вчителі, батьки, сьогодні ви всі станете свідками знаменитої шкільної події у 2016 році. Наша школа проводжає в життя своїх випускників. Це – ваше свято. І нехай прикрашають його щасливі посмішки та добрі слова.

Ведучий  Гляньте на них, молодих  завзятих

Мрії над ними витають крилаті

Зорі підморгують їм з високості

Вони ще господарі? Чи може вже гості?

Такими  не бачили ми їх ще зроду!

Вітайте цю силу! Вітайте цю вроду!

Музика ( заходять випускники)

Ведуча  Зустрічайте! На випускний бал прибули випускники 2016 року! Ось – майбутнє України!

Бабуняк Оксана –  хороша, симпатична дівчина, має чарівну усмішку, артистична. Активна учасниця художньої самодіяльності школи, принципова, небайдужа, завжди готова прийти на допомогу. Активна в громадському житті класу.                                                                                          Та Конфедрат Михайло –щирий, чесний, добрий, спокійний, врівноважений, серйозний, працелюбний хлопець,   хороший  помічник своїх батьків, майстер «золоті руки», завжди розраховує на власні сили.

Дробик Соломія – вродлива, ніжна, з вишуканим смаком і чарівною усмішкою дівчина. Незмінний організатор всіх хороших справ. Бере активну участь у житті школи та класу.

Нюня Діана – спокійна, совісна, доброзичлива, її цінують за відвертість і щирість. Трудолюбива, хороша помічниця своїм батькам, добре малює. Має багато друзів ,тактовна.

Пасічник Наталя – спокійна, вродлива, привітна, доброзичлива, завжди готова прийти на допомогу, з тонким почуттям прекрасного, хороша помічниця своїм батькам.

Та їх класний керівник Башуцька Марія Володимирівна.

Вітаємо також їхніх батьків:

Бабуняк Галину Володимирівну та Бабуняк Ярослава Ярославовича

Дробик Оксану Григорівну та Дробик Василя _____________

Конфедрат Ольгу Іванівну та Конфедрат Івана Івановича

Нюню Надію______________________та Нюню Ігоря Михайловича

Пасічник Ольгу Ярославівну та Пасічник Андрія Петровича

Ведучий.

Настає урочиста мить!
Має бути тихо, як ніколи.
Перш ніж атестати вам вручить.
Вас вітає директор школи.

Ведуча. Право відкрити сьогоднішнє свято і привітати випускників надається директору школи  Крілю Михайлу Івановичу .

Гімн України

Ведучий. Сьогодні отримуєте ви атестати,

Із рідної школи пора відлітати,

Зірки і планети свої відкривайте.

І власну космічну орбіту шукайте.

Ведуча. Для оголошення наказу про випуск 11 класу та вручення атестатів про повну загальну середню освіту запрошується заступник директора з навчально-виховної роботи Луців Марія Романівна.

(Вручення атестатів)

Ведучий. Промайнули літа, мов хмаринки за обрій далекий

І до школи стежина протоптана вся вже в кінець

У руках атестат – твоя праця сумлінна й нелегка

Атестат- твоїх праць лавровий вінець.

Пісня «Атестат»

Ведуча. Учитель! З якою любов’ю, шаною і повагою вимовляємо ми це слово! Він від першого і до випускного класу поруч із нами, віддає теплоту серця свого і знання, виховує людяність і залишається на все життя доброю втіхою, весняною ластівкою, теплим сонцем, замріяною піснею.

Ведучий.  Вас у школі різні вчителі навчали,

Як вирости достойними людьми.

Та для одного із них, я знаю точно,

Були ви найріднішими дітьми.

Запрошуємо до слова класного керівника випускників Башуцьку Марію Володимирівну

(Виступ класного керівника)

Ведуча.  Хвилюючий сьогодні день не тільки у наших випускників. Не менше хвилюються і їхні батьки. Так шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникає його стукіт. І тато , і мама ще пам’ятають себе такими ж юними, свій випускний. А тут така несподіванка : красуня – донька на високих підборах або ж серйозний син, вищий за тата. Ще зовсім недавно тримали  їх на руках, безпомічних немовлят. А сьогодні вони вилітають з батьківського гнізда.

До слова запрошуємо маму випускника Конфедрат Ольгу Іванівну.

Мати. 

Неначе вчора народився, сину ти,

Таким маленьким, крихітним дитям,

Ти посміхався сонечку і квітам

Й радів ти ніжним маминим рукам.

Я прожену з чола твого тривогу,

Молитимусь за тебе кожну мить.

Благословляю в сонячну дорогу,

Нехай тобі, дитя моє, щастить.

Рідні наші діти! На щастя на долю, довгі роки благословляємо вас. Прийміть від нас рушники – як символ щасливої дороги, оберіг для всіх шляхів, які ви оберете у своєму житті.

(Матері дарують дітям рушники)

Ведуча (Під мелодію-фон.)

Не раз бувало, як засинали ви                                                                                                                                               І усміхалися в солодкім сні,                                                                                                                                              А мами довго вишивали рушники                                                                               На білім домотканім полотні.                                                                                                                                                   Як вишивали, то молились Богу,                                                                                                                                     Не раз сльоза котилась на нитки                                                                                                                            Сьогодні матері, благословляючи в дорогу ,                                                                                                      Прослали вам на щастя рушники.

Пісня «Два крила»

Ведучий. А зараз зі словами подяки до вас звертається випускниця школи Дробик Соломія Василівна.

Пісня «Побажання»

Ведучий.    Дитинство – маленька безтурботна країна. Кожному з нас доводиться бувати лише один раз у житті.  Згодом стежина до тієї країни заростає дорослими турботами та проблемами. І скільки б не шукали ми цю країну на карті – даремно, бо не знайдемо . Лише приємні спогади і мрії мають чарівну здатність повернути нас у дитинство.

Ведуча.

Лети, лети, пелюстинка
Через гори і долини
Через море, океани
Через вітри і бурани
Як торкнешся ти землі
В країну дитинства випускників поверни

Сценка «Дитинство»

Діти граються.

Ведуча.

– Як тебе звати, дівчинко?(Оксана)

–   А тебе ?(Діана)

-А ти хто такий?(А я Михайло)

           А тебе як звати?   (Я- Наталя)

Ой, а це що за дівчинка?( Я – Соломія)

Юність: Я-Юність
Ведуча: Так швидко і непомітно  пролетіли ці роки. Ти зачекай,  юносте. Ще діти не натішилися і не награлися досхочу, не находилися в бантиках.
Юність: Час вже їм відправлятись до моєї країни, саме тому я тут, щоб вказати вірний шлях. (Лунає бій  годинника)О, чуєш? З небесної високості подається сигнал. Прощай, дитинство, ми вже вирушаємо…

(Всі випускники стоять коридором з кулькою в руках. На кульках написано – «Дитинство».Діти  підходять і кожен по-черзі віддає їм свою кульку… виходять із залу під мелодію «Куда уходит детство»…)

Танець

Ведучий.  Дорогі випускники, вас вітають учні 9 класу.

Відомо, що реклама міцно увійшла в наше повсякденне життя. Щоб викликати теплі усмішки на ваших обличчях, ми приготували для наших випускників рекламу вищих навчальних закладів, яка допоможе дати відповіді на деякі запитання.

Учень 1: Вступайте до педагогічного вишу! Матимете зіпсовані нерви, поганий зір, мозолі на язиці та пальцях. А ще отримуватимете маленьку зарплату, матимете заморожені комунальні послуги і як найвищу нагороду інфаркт. Проте ви забезпечите роботою медиків.
Учень II: Вступайте до медичного вишу!
Матимете всі шанси отримати алергію від формаліну, легкі тілесні ушкодження від пацієнтів. Під час епідемії всі інфекційні хвороби – ваші, проте у вас буде шанс своєчасно відкрити собі лікарняний.
Учень III: Вступайте до аграрного вишу! Матимете свою гусочку, свою курочку, своє молочко і сметанку, власну картоплю, моркву, горох і квасолю, а також власні мозолі та радикуліт і знову ж таки забезпечити роботою медиків.
Учень ІV: Вступайте до юридичного вишу! Матимете всі шанси отримати персональний сотовий телефон, персональний комп’ютер, персональний лімузин та коли не будете чесно доводити до кінця всі справи, то знову ж таки дістанете по шиї та вимушені будете знову звернутись до медицини!
Учень I: Ось тепер, як не крутіть, а навчатись в виші йдіть! І добре обміркуйте, закінчивши який вуз, ви будете завжди з роботою?

Як вивчиш всі науки плідно

І прийде літо в рідний край

Не забувай, про школу рідну

Про вчителів не забувай.

 

Не забувайте, як урок перший

Боялись вранці ви проспать.

Як намагались на перерві

Устигнуть фізику списать.

 

Не забувайте, як у класі

Не раз робили ви розгони.

Звичайно, було дуже тихо.                                                                                        Лише побилися вазони.

 

Ці спогади зігріють душу

Повернуть вас у шкільні роки.

Тоді згадаєте дитинство,

Й гарні для життя уроки.

 

Ведучий.. А зараз надаємо слово нашим випускникам.

(Виступ випускників)

Пісні:  «Школо моя», «Свято», «Напиши мені, доле, листа», «Вчитель»

 

Ведуча. Наступає ваш час! Візьміться  міцніше за руки. Запам’ятайте стук ваших сердець, і тепло рук ваших однокласників, які не раз виручали вас у важку хвилину. Адже вже завтра поруч із вами будуть інші люди. А це вже ніколи не повториться! Не готуйтеся до життя, а вже живіть,  просто зараз…

Ведучий.                                                                                                                      Сьогодні – останній листок із розкладом,
За вікном – пройшов бузковий травень.
Школі ви говорите: «До побачення»,
З учителями у вас – останнє побачення.

Ведуча.

Коли людина вируша в дорогу,

І настає прощання мить,     

Недарма на порозі кажуть:

«Хай Бог тебе благословить».

 

Гімн України

 

 

 

 


ДОДАТОК

Тексти пісень

 

Школо моя

Школо моя,
Я ніколи тебе не забуду,
Школо моя,
Ти домівка в дитинстві була,
Школо моя,
Ти не знаєш, як всі тебе люблять,
Школо моя,
Мов за руку, в життя повела.

Приспів                                                                            Мов сонце, світи, моя школо!
Дитинства мого дивний край.
Тебе не забуду ніколи
І ти мене не забувай!

Школо моя,
Ти є перша свята альма-матер,
Рідна моя,
Ти надійний в житті оберіг.
В серці навік
Та любов до людей, що дала ти,
Совість і честь,
І початок з пройдешніх доріг

 

Ой літа ви погідні(про вчителя)Ой літа ви погідні, люба школо, наш клас, Руки вчителя рідні, пригортали ви нас. Пригортали, тулили до грудей голуб’ят. Був ти, вчителю милий, рідним батьком хлоп’ят.  Вів ти в сонячні ранки нас в незвідану путь, Де рожеві світанки в мріях щастя цвітуть. І знялися на крила ми з сімнадцяти літ –  Твоя воля і сила підняла нас в політ.  Нас чекають дороги у життя далині, Нас чекають тривоги, а не тільки пісні. Всі дороги пройдемо, переможемо зло І в серцях збережемо твого серця тепло.  Ой літа ви погідні, люба школо, наш клас, Де ти, вчителю рідний, чи ти згадуєш нас? Щебет рідної школи, наче спів солов’їв, Не забудуть ніколи голуб’ята твої.

 

Свято

Знов радість принесла нам доля,в родинному колі зібрала,

Із теплих чарівних мелодій,пісенне сузіря зв’язала,

Навколо все сяє яскраво,краса не відвести очей,

І словом привітним ласкавим,до себе скликаєм гостей.

 

Приспів

Це свято щасливе,це свято барвисте,

Хай усмішка ваша цвіте променисто,

Такий неповторний для кожного день,

Хай повниться сонцем пісень.

 

Нас юності радість єднає,а мрії так хочуть багато,

Хай в серці лунає,до зустрічі з вами це свято,

Нехай не знайомі сьогодні,знайомляться тут назавжди,

Забудьте про ваші турботи,і знову приходьте сюди.

 

Атестат
Ми отримали сьогодні атестат,
Атестату випускник звичайно рад.
Походіть же ви по світу,
Посміхайтеся привітно,
Покажіть свій атестат.
Приспів:
Атестат, атестат,
Скільки щастя в цьому слові,
Атестат, атестат,
Наш останній вечір в школі.
Ми бажаєм вам сказати
В майбутті з цим атестатом,
Ми так зробимо багато,
По житті підем завзято.
Атестат, атестат,
В майбуття пряма дорога
Обирай яку захочеш.
2
Наполегливо навчались десять літ,
Хто навчався, ну а хто звичайно ні,
Ми науки тут вивчали
Наші співи тут лунали
Школа нам дарує світ.
Приспів:
Новий день настає
Побажайте всі нам щастя,
Нас удача там жде
Хай не буде там нещастя.
Сто шляхів і сто доріг
Всі відкриті перед нами.
По якій же нам іти,
Вирішаймо звісно самі.
Атестат, атестат
Щастя вам усім бажаєм
З атестатом вас вітаєм.

Напиши мені, доле, листа

Голос твій, що лунає з глибинидуші,
Що шепочемені і співаєменіпісні, пі-сні.
Голос твій, що говорить тихо “Посміхнись!”,
Вкаже стежку мені в кольоровомусні,
А ти не журись.

Напиши мені, доле, листа,
Щоб сумнідніназавжди минули в літа.
Щобирадістьзліталаугору, мов птах,
Напиши мені, доле, листа!
В осені мокрі відголоски осені,
Їхні барви сумні, але сняться мені навесні, навесні.
Напиши у листах про тихий шум гаїв,
Про птахів ніжний спів серед лук і полів
Про спів, про спів.

Сотнідоріг, що ведуть нас в нікуди
І лиш одна у світи.
Ти несумуй і я також не буду,
Бо я там, де ти.

Напиши мені, доле, листа,
Щоб сумнідніназавжди минули в літа.
Щобирадістьзліталаугору, мов птах,
Напиши мені, доле, листа!
Напиши мені, доле, листа,
Щоб сумнідніназавжди минули в літа.
Щобирадістьзліталаугору, мов птах,
Напиши мені, доле, листа!

Напиши мені, доле, листа,
Щоб сумнідніназавжди минули в літа.
Щобирадістьзліталаугору, мов птах,
Напиши мені, доле, листа!

ПІСНЯ ПОБАЖАННЯ (6кл)Хтось запалив в небі вогні, символ бажання і надій Сотні віків світять вони, шлють нам вітання в час нічний. Ти подивись в очі ночей, весняного дня у зорепад, Скажуть вони поміж людей щастя ти зможеш відшукать. Приспів. Хай любов розквіте у теплі ваших долонь, Хай зігріє усіх , серця ніжного вогонь, Хай не зможуть здолать , мрій окрилених роки, Щастя всім побажаєм на віки.  В час торжества , в святковий час друга не зрадь і не забудь, Успіх в житті здружить хай вас, тільки з добром  ідіть у путь, Хай на землі не згасне тепло, вірних сердець, сонячних мрій Людям даруй мир і добро, кожному дню завжди радій.

 

Два крила

 

Злітали ми вгору на татових дужих руках,
а мамині очі дивилися ніжно і мило
і серденько билось,мов зляканий птах
і ручки тягнулись до сонця сміливо.

Приспів:
ви любі у мене немов два крила,
що птаха тримають в небесній блакиті.
мені ви потрібні,як небо й земля
дорожчих немає за вас в цілім світі.

 

Ви мамо краплинка моєї святої душі
Ви тато частиночка серденька мого
Ви вчили мене крок за кроком ступать
пустили мене на життєву дорогу

приспів:

Скачати  Сценарій випускного вечора для 11 класу (.doc)

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments