Урок до 1 вересня. Готові матеріалами від «Освіторії» та ПЛЮСПЛЮС для учнів 1-4 класів

Вчителі, чиї учні цьогоріч переходять до 4 класу, зможуть провести урок до Дня знань на тему «Ми українці: честь і слава незламним» за вже готовими матеріалами.

Урок був розроблений Оксаною Хомич, вчителькою початкових класів та експерткою застосунку «Вивчаю – не чекаю». Його мета:

  • сформувати в учнів усвідомлення, що таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими мають бути справжні українці;
  • закріпити знання про символи Батьківщини, визначні пам’ятки, міста-герої;
  • а ще – виховувати любов до рідної землі.

Зміст уроку, проведеного в перший навчальний день школярів, включатиме епізоди нового анімаційного проєкту ПЛЮСПЛЮС «Україна. Нескорені міста». Зокрема, ексклюзивно доступний для освітян мультфільм про Київ.

Для гейміфікації уроку були додані вправи з інтерактивного застосунку для учнів початкових класів «Вивчаю – не чекаю». А саме – інтерактивна історія Оксани Забужко «Рідна мова». Тому перед стартом уроку педагогам рекомендують завантажити за посиланням застосунок, аби зробити заняття цілісним та цікавим для учнів.

«Мета проєкту “Вивчаю – не чекаю” надати всім українським учням та ученицям 1-4 класів можливість навчатися за українськими навчальними програмами у будь-якій точці світу та за будь-яких умов. Так ми допомагаємо забезпечити наших дітей знаннями, а Україну – майбутнім. Тому ми не зупиняємося і продовжуємо розвивати проєкт: зовсім скоро ми опублікуємо десктопну версію продукту, з якою буде зручно координувати навчання дітей та відстежувати прогрес їх успішності через спеціальний кабінет вчителя. Крім того, плануємо розробити друкований посібник з інтерактивними уроками. Сподіваємося, що як застосунок, так і майбутній посібник допоможуть педагогам зробити освітній процес для дітей ще більш захопливим», – коментує Олексанр Папіш, керівник проєкту «Вивчаю – не чекаю» з боку ГС «Освіторія».

Вчителі зможуть провести урок до 1 вересня як в онлайн, так і в офлайн форматі – сценарії готові для обох варіантів. Також педагоги зможуть скористатися спеціально розробленою презентацією.

Матеріали для Першого уроку 2023

Завантажити: конспект першого уроку до 1вересня (офлайн)

Завантажити: конспект першого уроку до 1 вересня (онлайн)

Завантажити: презентацію до Першого уроку 2023

 

Більше сценаріїв Першого уроку 2023 опубліковано у розділі https://erudyt.net/vixovni-zaxodi/konspekti-do-1-veresnya

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments