Квест «Свято 1 дзвоника» (5 клас)

Коротко про матеріал

Цікавий та драйвовий сценарій. Діти із задоволенням брали участь у веселих конкурсах, які проходили на гімназійному майданчику. 

Перший дзвоник у форматі квесту – одне з найвдаліших рішень. Такі свята неймовірно подобаються дітям, проходять легко та невимушено. Пропонований сценарій квесту до Дня знань створено у форматі подорожі, під час якої учні дізнаватимуться більше про Україну, вправлятимуться у знаннях іноземної мови, проводитимуть цікаві експерименти та навіть танцюватимуть. Щоб організувати яскравий та захопливий квест до 1 вересня, необхідно дібрати драйвову музику для руханок та танців, презентація чи відео про Україну, а також обладнання для проведення хімічних та фізичних дослідів. І найголовніше – приз за квест, символічний дзвоник.

Автор: Запсенко Катерина Юріївна

Сценарій свята Першого вересня

ФАНФАРИ

Ведучий 1: Доброго дня! Дорогі гості, шановні вчителі та батьки!

Так,сьогодні дійсно свято. Дивись, скільки гостей зібралося. Можемо розпочинати.

Ведуча 2.

Сьогодні  ми  вітаємо  і  радо  приймаємо  у  нашу   дружню  гімназійну родину  новачків,  наших 5 -тикласників. Тож запрошуємо їх на нашу

нетрадиційну гімназійну  лінійку.

(Звучить музика для 5-го класу)

(Дефіле 5-го класу та батьків) класного керівника

Ведуча 2

Та їхнього класного керівника Денисенко Альону Олександрівну , талановита і творча,добра та турботлива, невтомна чарівниця дитячого настрою і святкових розваг! Вона навчить вас бачити світ в чудових, творчих, незвичних кольорах людських почуттів. З нею ви помандруєте незвичайними стежками.

Ведуча 1  Зі словами, що допоможуть збагнути  життєві істини, переконатися у правильності рішення, звертається до вас, шановні друзі, наш директор Златопільської гімназії – Бирзул Віталій Леонідович.

Ведуча 2

Шановні 5 –тикласники,Сьогодні у нас нетрадиційне свято ,ми з усією гімназією  приготували вам випробування для посвяти  гімназиста .Завдання на увагу,мислення,швидкість, рух та на ознайомленням з нашим навчальним закладом.

 

 

 

 

Зараз ми вирушимо в цікаву мандрівку гімназійними станціями .

ВСІ ГОТОВІ ?

Нагадаємо , які правила ви повинні дотримуватися під час нашої подорожі ?

Бути ___________

Дотримуватися _______________

Думати___________________

Бути________________

Бути______________

1.Ну ось перша Станція  руханка  «хокі-покі»,ми перевіримо активність всієї гімназії. А учнів 5 – класу запрошуємо в центр кола.

2.«Станція ______________»

Діти, а чи знаєте ви, що в нашій школі вивчають дві іноземні мови. Сьогодні ви можете познайомитись з нашими викладачами.

А хто може назвати  звірів з казки «Колобок», але англійською мовою .

 

Молодці,ви гарно справились з 2- ма завданнями.

Наступна Станція «Патріотична»

Діти, ви хочете дізнатися щось цікавеньке про нашу Україну?

( відповідь ТАКККК). Тому зараз ми вирушаємо до класу, який розповість вам щось новеньке про нашу неньку.

 

Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься … (Україна)

_________________________________________________________________

4.Чудово,ви добре тримаєтесь,наступна станція «Османська імперія».

 

5.Станція  «Експерементальна» Від учнів 8 класу

 

6.Станція «Танцювальний марафон».

У нашому навчальному закладі батьки та вчителі тісно співпрацюють. Тому , щоб дізнатися куди ви помандруєте  далі, Батькам потрібно виконати наступне завдання. Готові??? ТАкКККК

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ведуча 1

Молодці,ви пройшли цей квест навідмінно,але це ще не все. Вас чекає ще одне важливе завдання, затанцювати разом з 11 класом.

Ведучий 2

Ну ось нарешті ви справились із завданнями квесту-це дає можливість отримати традиційний дзвіночок ,як посвята в гімназисти.

Ви повинні пам’ятати,що дзвіночки – це символ енергії,радості,удачі. Ми сподіваємося,що ви  збережете цю енергію,удачу для нас і віддасте нам в кінці навчального року в добрий путь та щасливу дорогу.

Ведуча 1 .      Першими до гімназії запрошуємо наймолодших школярів – учнів 5-го класу. (11 клас ведуть 5-тий клас на перший урок)

(Звучить мелодія)

На перший урок запрошуються всі учні.

      Щасливого вам старту у новому навчальному році, дорогі гімназисти!

           (Музика. Учні в клас)

Скачати сценарій Першого уроку: “Квест до 1 вересня

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments