Сценарій святкової телепрограми «Гарячі сенсації» присвяченої Дню Вчителя

Сценарій до Дня Вчителя

(Розпочинає концертну програму духовий оркестр, вибудовується в діагоналі, виходять ведучі. звучить фонова музика)

 

Ведуча: Доброго Дня! З вами програма  Гарячі Сенсації  і її ведучі  Павло

Ведучий: І чарівнаЮлія

Ведуча: Тема сьогоднішнього свята – одна з головних культурних подій нашого коледжу – День Вчителя.

Ведучий:  В звязку з найоригінальнішим, наймаштабнішим святом року в ККіМ розпочав свою роботу всеукраїнський недержавний телеканал   «Коледж лайф»

Ведуча: Наш телеканал викриє все те, що раніше було під грифом “цілком таємно”, зокрема розголосить ексклюзивні подробиці про життя викладачів,

Ведучий:проаналізує причини і наслідки важливих подій, які сколихнули  увесь коледж або навіть змінили історію.

Ведуча: Факти, яких раніше бракувало для повної картинки у багатьох гучних кримінальних справах, стають відомими..

Ведучий: Та перш ніж розпочати перегляд телепрограм, ми хочемо запросити у студію продюсера нашого каналу «Коледж лайф»  – Петра Степановича  Піруса.

(після виступу директора, виходять ведучі)

Ведуча: Отже, спробуємо проаналізувати хто ж такий  «Викладач»?

Ведучий: Це сильна та врівноважена особа, яка  щоранку   виштовхує себе з теплого ліжка і з усмішкою на обличчі та смикаючим оком прямує на роботу.

Ведуча: Це людина яка щодня стоїть перед прицілом десятків очей,  відчуваючи себе воїном що прокладає світлий шлях до своїх студентів .

Ведучий:Викладачі – самовідданий народ, таке враження, що вони постійно перебувають у коледжі. Приходиш зранку – вони вже там, йдеш у коледж – вони ще там.

Ведуча:Ми  зустрічаємося  з викладачами  щодня.  Нам  здається,  що  вони  –  наші  добрі  знайомі,  що  ми  знаємо  про  них  все.  Та  чи  так  це?  Можливо  нам  відома  лише  одна  половинка  їх  душі  та  серця?   Сьогодні  ми  спробуємо  відкрити  другу, таємну сторону   душі  наших  наставників…

Ведучий : А про це йтиметься у нашому наступному репортажі, який ми отримали з великими зусиллями ризикуючи власним життям,  пробиваючись по галасливих коридорах,  та таємно відвідуючи заняття викладачів під виглядом їхніх студентів.

Ведуча:  Ми  встановили  стеження за кожною комісією. Почули та побачили усі таємниці завдяки прихованим  камерам  встановлених у святая-святих нашого коледжу.

Ведучий : Отож, Вмощуйтесь зручніше та не перемикайте наш канал.

(появляється на екрані заставка телеканалу «РАДА суспільників», на екрані фото)

Перемикаємо на телеканал «РАДА  Суспільників».

Ведуча:  

Була вона маленькою і сором’язливою дівчинкою. Коли прийшла на роботу, то була схожа на своїх студентів. Та й зараз вона молода і красива. Спочатку на роботі, вона полюбляла переглядати журнали «Наталі», «Космо» та згодом їй почали довіряти перевірку класних журналів. Наталія Василівна ніколи не робить поспішних висновків і краще сім разів відміряє ніж один раз відріже, вона має вражаючу спритність та гостроту розуму для здійснення обчислень і розрахунків. Якщо ви хочете знати точну якість та успішність знань студентів, вашим дітям та онукам потрібно зробити домашнє завдання з математики  – сміливо прямуйте в 19 аудиторію.

Щоб не позбутися цих навичок, їй довелося стати головою предметної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін. Дивимось.

 

(Відео-інтерв’ю)

 

Ведучий :Що ж очікувати Наталії Василівні та її комісії в цьому навчальному році.

Ведуча:У вас можливі проблеми зі здоров’ям, тому кожного ранку проводьте пару годин у позі лотоса. А на роботі можете подрімати, тільки не забувайте зосереджено зсунути брови, тримаючи в руках журнал і крейду, якщо вам вдасться її знайти в коледжі. В стосунках з заступником директора з навчальної роботи  у вас почнеться новий етап, коли ви самовільно відпустите студентів з 5 пари.

Ведучий : За всі ті страждання та недоспані ночі з приводу атестацієї    загальноосвітніх дисциплін, нагороджуємо   медаллю  «Загартованого викладача – комісію суспільно-гуманітарних дисциплін. Мішок на диспедчерській.

А у нас рекламна пауза. (Худ. номер)

Ведуча:А ми продовжуємо нашу трансляцію налаштовуючи супутник на телеканал «Духовики  Плюс – плюс». Отож, репортаж з місця подій.

(Відео)

Кореспондент: Я знаходжусь в найулюбленішому місці спеціалізації НІМ (д)- в майже не законно захопленій криївці № 42, де зараз, у цю хвилину, іде репетиція святкового концерту до дня вчителя. Серед усіх студентів виділяється один мужчина, який впевнено керує колективом, та щось  він сьогодні не в гуморі, тому мабуть наше з ним інтерв’ю ми перенесемо на наступний день.

(трансляція вимикається)

Ведучий:  Що ж очікує Ярослава Михайловича та його комісію у цьому навчальному році?

Ведуча:Чекайте постійної навали перевірок директора, завуча, батьків, їхніх друзів та сусідів. Для них можете скласти графік відвідувань. Але за окрему плату у вигляді щорічної премії можете пропускати без черги.

Ведучий:  Стримуйте емоції на уроках, інакше вони вивільняться і розбіжаться по аудиторії. На їх шум може завітати директор, і це негативно вплине на стан здоров’я вашої зарплати.

Ведуча: Медаллю «Музичного дива, палкого серця» нагороджується  комісія НІМ (д).

 

Ведучий: А ми продовжуємо подорожувати  у світі телебачення, та зупиняємось на телеканалі «БС World News» . І одразу у нас пряме включення  з нашим кореспондетом.

 

Ведуча: Доброго дня, хочемо вам задати головне питання тижня, яке хвилює чи не кожного викладача «Чи змогли ви зробити неможливе, та купити ексклюзивне видання?»

Кореспондент: Доброго дня Вікторіє, радий вас бачити. Для тих хто тільки ввімкнув наш телеканал, я хочу нагадати що у світі книжкового ринку відбулась приголомшлива подія – на прилавках книгарень з’явився короткий педагогічний словник ексклюзивних термінів тільки в декількох екземплярах.

Покупці займають черги під книгарнею ще вночі, відбуваються бійки, суперечки , адже цю книгу можуть придбати тільки обрані.

Вистоявши за примірником неймовірно довгу чергу, почувши безліч нецензурної лексики я таки отримав бажаний примірник. Мій рейс за декілька годин, тому скоро матиму можливість з’явитись перед вами. До зустрічі.

(пряма трансляція вимикається)

Ведучий: Дякуємо Вікторіє за цікаві новини, з нетерпінням вас чекатимемо.

Ведуча: Отож тільки сьогодні, тільки в цьому залі зараз, спеціально для вас найочікуваніша подія року, зустрічайте нашого журналіста!

(виходить обдертий журналіст)

Журналіст: Доброго дня, вибачте за запізнення, щойно з літака, навіть не встигла переодягнутись. До вашої уваги невеличка презентація нового видання.

(звучить урочиста музика)

Дорога до коледжу – «Шлях на Голгофу».

Дорога з коледжу – «Зоряний шлях. Табір іде в небеса».

Неділя – «Промінь світла в темному царстві».

Відпустка – «Багато щастя не буває».

Педрада – захід, спрямований на задоволення особистих амбіцій адміністрації коледжу, чи тих, хто мріє нею стати.

Завгосп – «Скупий лицар».

Куратор – «Приборкувачка непокірних. Алібаба і розбійники».

Батьківські збори – «Встати! Суд іде».

Ліна Костенко: «І все на світі треба пережити» – куратори на оперативці.

Дякую!

Ведуча: Отже, що ж чекає комісію БС у новому навчальному році? Які поради ми можемо вам дати?

 

Ведучий:Голове для вас зараз – спокій і ще раз спокій. Тому забудьте про все, візьміть лікарняний і спостерігайте, як росте домашній кактус чи плавають рибки в акваріумі.

Ведуча: За невичерпні знання, які отримують наші студенти з ваших книг ми хочемо вас нагородити Медаллю «Книга майбутнього»

Ведуча: А ми продовжуємо переглядати наші телеканали, і зупинимось на музичному телеканалі НІМ (н) ТВ. Цей канал працює давно, у нього є свої постійні телеглядачі, які невпинно спостерігають за творчістю цього каналу, а також існують приховані конкуренти, яких нажаль ми не змогли зафіксувати.

Ведучий: Хочемо дати декілька порад усім хто працює на телеканалі НІМ (н)ТВ.

Ведуча:  Фінансові проблеми найкраще вирішувати шляхом позичання грошей у знайомої профспілки. Якщо її не виявиться в аудиторії №  55 можете сміливо шукати його у заступника директора з навчальної роботи.

Ведучий:У спілкуванні з студентами виявляйте підвищену агресивність, аби вас не образили першими. Займіться гімнастикою на вашому городі. Подихайте свіжим повітрям біля домашнього господарства.

Ведучий:Як захочете  то зіграєте, все що серцем забажаєте, то забацаєте мотивчик сучасний, ну а іноді можете  й власний! Ваша музика щоб не зникала, щоби в коледжі постійно лунала нагороджуємо комісію  НІМ (н)

(звучить музика нагородження)

Ведучий: Ви ще не втомились?? Готові перемикати канали?

(бере пульт, перемикає)

Ведуча:  До вашої уваги телеканал  «ПЛАНЕТА  НХ». Цей телеканал відомий своєю найпопулярнішою телепередачею «Світ на колесах» – вражаюче тревел шоу про країни, в які не прийнято їздити по туристичних путівках.

Ведучий: Знімальна група складається з семи відчайдушних екстремалок. Головна ведуча Ольга Ярославівна разом зі своєю знімальною командою вирушає в найбільш таємничі куточки планети. Їх не лякають ні гори, ні джунглі, ні навіть  страшні звичаї диких племен. Потрапивши в далеку країну, команда на декілька днів поселяється в ній, щоб показати глядачам що наші викладачі зможуть будь-де пристосуватися, та здобути перемогу в різноманітних конкурсах та фестивалях, показуючи глядачам свою вмілість та майстерність.

(звучить музика, заставка змінюється)

Ведучий:Сьогодні  опрацювавши результати опитування, ми з’ясували  що самий жахливий момент в житті викладача комісії НХ , наступає коли директор викликає до себе « на п’ять  хвилиночок»,   і їй потрібно залишити аудиторію студентів буз нагляду. Цей  момент  для студентів- момент ейфорії, момент бугі –вугі.

( відео)

Ведуча:  Шановні викладачі комісії НХ, якщо відчуєте  наближення заступника директора з навчальної роботи під час проведення уроку, негайно сховайтесь в іншій аудиторії, і почекайте поки він розважатиме  студентів настановами та наказами.Не забудьте подякувати йому  за це на перерві.

Ведучий: За усі  здобуті перемоги у різних конкурсах та фестивалях ми нагороджуємо  викладачів комісії НХ золотою медаллю

(звучить музика,відбувається нагородження)

Ведучий: А ми мандруємо далі просторами нашого телебачення. Перед нами канал з інтригуючою назвою «Кіносім’я».  Власниками цього телеканалу  є комісія  режисерських дисциплін , які вже багато років підряд знімають  передачу  «Ранок з культурою».

Ведуча: Сюди входять такі її аспекти, як театр, кіно, музика, документальні та художні фільми. Телеканал «Кіносім”я» – це тільки високоморальне телебачення, орієнтоване на широке коло глядачів, здатних цінувати і поважати культуру всіх країн і напрямків.

Ведучий: Очолює цей телеканал Марина Дмитрівна, яка завжди в пошуку нових ідей. Весь світ для неї – це палітра нескінченних можливостей. Завжди впевнена в собі, здатна на багато чого з того, що інші б навіть не стали розглядати як варіант.

 

Ведуча: Через свій вічний ентузіазм може втратити хід часу – наприклад працюючи над сценарієм, вона може декілька днів поспіль не спати. Голова режисерської комісії ніколи не йде усталеною технікою, вона її створює сама.

(відео)

Ведучий: Що ж чекати режисерській сім’ї в новому навчальному році?

Ведуча: 3арплату підвищать – це хороша новина. Міністр культури рекомендує: якщо хочете побачити зарплату вдвічі більшу- покладіть гроші перед дзеркалом. Тому більшість викладачів зберігають гроші тільки у своїх мріях, а вони як ми знаємо мають властивість збуватися.

Ведучий: За те що робите наше життя в коледжі цікавішим, ми вас нагороджуємо медаллю

(звучить музика, відбувається нагородження)

Ведучий: Телеканал який ми зараз ввімкнено має досить цікаву назву «RU  Миzіс». Мабуть ви вже здогадались якій комісії належить права на цей телеканал?

Ведуча: Керує телеканалом музичний експерт Людмила Михайлівна, яка вміло розкриває унікальність певного твору, розставляє емоційні акценти. Основним її завданням є залучення студентів до музичної культури, популяризації мистецтв в молодіжному середовищі: народного, академічного та естрадного вокалу. Вона оточена фахівцями своєї справи,тому впевнено крокує у майбутнє із гаслом «У мене є команда».

Ведучий: Отже, нагороджується медаллю «Золотий голос» комісія НПМ.

(звучить музика, відбувається нагородження)

Ведучий: Ви любите подорожувати? Обожнюєте кожен день пізнавати щось нове про культуру та традиції інших країн і народів? Тоді вам потрібно саме на телеканал  ОМ КДД Channel. Цей канал має велику популярність, і тому є хорошим і правдивим джерелом.

Ведуча: Країни і народи, їхня своєрідна культура і рідкісні звичаї, скарби стародавніх міст і подорожі у найвіддаленіші і загублені куточки земної кулі. Тільки у цій передачі можна поглянути на культуру інших народів сповна, відкрити в ній нові горизонти, порівняти її зі своїм сприйняттям! Пізнавально, яскраво, емоційно, динамічно, легко.

Ведучий:Вечори відпочинку, шоу-програми, різноманітні науково-пізнавальні телепрограми, інтерв’ю з відомими представниками культурного життя країни,випуск  новин – все це ви знайдете на телеканалі ОМ КДД Channel .

Ведучий: Отож що ж ми можемо побажати комісії ОМ КДД у наступному навчальному році?

Ведуча: Ніч сьогоднішніх зірок абсолютно особлива, і допоможе краще освітити дорогу в майбутнє. Залишайтесь творчими,креативними наставниками студентів.  Вміло подорожуйте з ними по визначних місцях світу,ваша перевага  в тому, що ви знаєте свого глядача в обличчя.

(звучить музика,в відбувається нагородження)

Ведуча: Телеканал Dа Vinci, популярний телеканал яким володіє комісії ОМ. Кожен випуск складається з декількох сюжетів, що розповідають про історію розвитку живопису, графіки, скульптури, архітектури, дизайну, моди, фотомистецтва та сучасних художніх засобах вираження, таких як інсталяції, перформанси, стріт-арт. У проекті беруть участь викладачі,  які  працюють у різних техніках,  у кожного з   них величезний творчий потенціал за спиною і небувала креативність,  але об’єднує їх  одне – саме від них залежить уявлення студентів  про сучасне мистецтво України.

Ведуча: Дорогі наші художники, хочемо вам побажати у навчальному році, щоб  для студентів нового набору ви відкрили ще невідомі  їм сторінки історії образотворчого мистецтва, а студенти старших курсів  по-новому поглянути на вже відомі факти.

Ведучий:Відвідавши  картинну галерею, нехай ваші студенти  поринуть відразу в усі епохи  і культури. Побачать те,  чого давно вже не існує на землі, і тих  хто мешкає в інших космічних,далеких від нас світах, адже усі ваші картини живуть своїм життям, нарожденим душею художника.

(звучить музика, відбувається нагородження)

Ведуча:  За істинний талант художника, та вміння  передати на полотні картини минулого, сьогодення та майбутнього ми нагороджуємо комісію ОМ медаллю «Великі митці»

Ведучий: І останній канал на якому ми зупинились називається  «Музика майбутнього »  який очолює комісія фортепіаністів.

Ведуча: Музика відкриває людині двері в інший світ. Але як відкриває, так і закриває. У цьому світі можна обійтися-без слів – тут панують звуки.  Музика заспокоює або збуджує,  а може і лякає. Вона володіє душею людини, якщо той здатний її слухати.

Ведучий:  Наші викладачі змушують завмирати зал, коли лунають перші звуки фортепіано.. адже не кожному дано розуміти музику, та у  складних співзвуччях шукати відбиття власних переживань.

Ведучий :Ну що ж, ми перечислили усі телеканали та їх власників. Проте у нас є особливий елітний канал «Голден ТВ », який можуть переглядати тільки особи які мають право власності, та носять почесне звання , адміністрації коледжу культури. Та все ж, ми привідкриємо вам завісу до цих елітних осіб,і трішки проберемось в їхнє приватне життя.

Ведуча: Отож пропонуємо вашій увазі прогноз погоди для адміністрації ККІМ від завжди усміхненого, веселого та просто хорошого телеведучого – Фокасія Тютькіна.

(прогноз погоди)

Фокасій:

У Коледжі ясно та сонячно. Проте на перервах різке посилення тиску в зв’язку з припливом студентів у кафе Алегро. У північних районах очікується погода характерна для цієї пори року. На півдні тепліше. На заході, як завжди, по західному, на сході – по східному.

У методичному кабінеті — повний штиль: всі комп’ютери зависли, проте численні вчительські розробки сяють всіма кольорами райдуги.

В кабінеті директора очікується мінлива хмарність з проясненнями під час наради. Проте не виключається можливість сильної грози з градом та шквалами в разі невиконання наказу по профорієнтаційній роботі.

До кабінету заступника директора з навчальної роботи наближаються магнітні бурі внаслідок перевірки планів на 2017-2018 рік. Кислотних дощів поки що не передбачається.

В храмі завідувача деним та заочним відділенням буде панувати температура на 5-7 градусів вище норми. Але по мірі збільшення документації можливо посилиться поривчастий вітер, який зміниться сильним дощем.

Розумію ваше обурення, шановні викладачі але тримайте себе в руках. Бо для робочого тижня-це саме те! Адже набагато спокійніше працюється, коли за вікном невпинно ллється дощ а ви в затишному кабінеті повчаєте студентів. А до вихідних наша з вами радість буде пронизувати всі шари атмосфери і нестися назустріч сонцю, яке у відповідь буде посилати нам промені найдобрішего тепла! Але не забувайте, потрібно бути завжди готовим до цунамі, тому будь ласка. Всім вдалих вихідних тижня!

Ведучий :Дякуємо за такий цікавий прогноз погоди. А наша програма підходить до завершення.

Ведуча: Сьогодні ми відзначаємо ваше професійне свято – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.

Ведучий :Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Ведуча: Щиросердно бажаємо вам, шановні викладачі , міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.  Нехай ваше служіння культурі  приносить блискучі результати, а ви самі живіть довго і дуже щасливо!

Автор Місюковська Юлія Юріївна

Скачати сценарій до Дня Вчителя: сценарій

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments