Сценарій до дня Вчителя Педагогічний Оскар 2019, Церемонія нагородження (11 клас)

Сценарій «Педагогічний Оскар 2019»

Ведуча  Доброго дня пані та панове!

Ведучий  Шановні викладачі, високоповажні гості! Ми раді вітати вас на першій в історії нашого коледжу церемонії нагородження «Педагогічний Оскар 2019»

Ведуча  Вперше , шановні викладачі, вам будуть  присуджені премії року, аби по достоїнству оцінити ваш розум і майстерність,

Ведучий  стійкість і творчість, винахідливість і працелюбність,

Ведуча. Нарешті настав день, якого всі чекали- сьогодні наші викладачі будуть нагороджені за свою нелегку працю!

Ведучий. Право відкрити  урочисту церемонію  надається  заслуженому працівнику культури України директору  коледжу культури і мистецтв Петру Степановичу Пірусу.

(виступ директора)

Ведуча. важка праця у викладачів: недоспані ночі, постійна напруженість і знервованість. Бо як же не нервувати, коли на твоїй совісті лежить доля студентів, коли від тебе залежить майбутнє.

Ведучий. Весь наступний рік ви будете учасниками створення складного та найголовнішого фільму в коледжі  –  навчального процесу серед  студентів.

Ведуча. У  створенні та реалізацію цього шедевру ви  вкладаєте  немало сил та  терпіння, щоб отримати достойний результат. Саме тому, ми трохи порушили традицію, і перенесли місце проведення церемонії  з Голівуду в наше місто.

Ведучий. Нашими сьогоднішніми номінантами будуть представники професійного складу,які вже багато років задіяні у виробництві фантастичного блокбастеру – «Змурдовані коледжем 2019».

Ведуча. Вам вже не терпиться побачити чиї імена у конвертах? По вашому тілу пробігають мурашки?  Та все ж зачекайте декілька хвилин- ми підготували для вас сюрприз.

Ведучий: Сьогодні вас розважатимуть  найвідоміші гості з усього світу, які щойно прилетіли приватним літаком та очікують зустрічі з вами.

Ведуча. Звичайно  нашій профспілці це вдарило по кишені, та хіба в день вчителя ви не можете собі дозволити відпочити з розмахом?

ВедучийЗустрічайте, найвідоміший вокальний гурт  Нью -Йорка –  Light Balance.

( номер НПМ)

Ведуча не кожного дня зустрінеш в коледжі зірок світового масштабу, проте сьогодні це не дивно, адже викладачі коледжу культури і мистецтв святкують професійне свято-день вчителя!

 

Ведучий: Ольго,  чому ти  з таким трепетом тримаєш цей конверт в руках? Ти вже підглянула в нього??

Ведуча: Вибач, я не втрималась…Просто, коли я згадую про цього елегантного, компетентного, врівноваженого,   та  відповідального   власника нашої кіностудії, моє серце вистрибує з грудей.

Ведучий: Я з нетерпінням хочу запросити сюди людину, яка здійснює організаційно-фінансовий контроль над постановкою нашого  фільму,

Ведуча: координує та керує питаннями збільшення кошторису, акторів, режисерів та сценаристів.

Ведучий: Отже  у номінації «Найвитриваліший продюсер»  перемагає заслужений працівник культури України директор  коледжу культури і мистецтв Петро Степанович  Пірус.

 (нагородження Піруса П. С.)

 

Ведуча: У нашій кіностудії працює профспілка – надійна опора та реальна сила, яка здатна захистити особисті інтереси працівника.

 

Ведучий: ЇЇ можна порівняти з сім’єю- вона так само створюється на засадах спільності інтересів, для задоволення власних запитів, та прояву турботи про його членів.

 

Ведуча:Запрошуємо до слова голову профспілки Володимира Петровича Джугана

 

Ведучий:  У наступній  номінації представлений чоловік,  який завжди ставитися відповідально до своєї роботи.Ведуча: чуйний, цілеспрямований та вміючий  організувати навчальний процес так, щоб  підняти  його на нову висоту до сяючих вершин .Ведучий:   За активну життєву позицію, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес та  участь в щоденних зйомках нашого блокбастеру  запрошуємо отримати свою нагороду в номінації «Заступник продюсера»  – Ярослава Петровича Яціва.

(нагородження Яціва П.С)

Ведуча. Ця жінка  є надією та опорою любого продюсера, захисницею від любих кіноляпів  та інших катаклізмів. Завжди виглядає витончено, все встигає,  активно співпрацює з кожним працівником  кіностудії.

Ведучий:  Вона володіє   унікальними здібностями знаходити до кожного підхід, вміє тонко відчувати проблему та знайти шлях до її  вирішення. Отже у номінації «Асистент продюсера» перемагає завідувач денним та заочним відділенням Галина Василівна Майданська.

(нагородження Майданська Г.В.)

Ведуча. ми продовжуємо церемонію нагородження, і хочемо, щоб в цей день ви поринули у світ феєрії, свята і отримали незабутні враження.

(номер духовики)

Ведучий:  Великі фільми завжди завершуються успіхом та багатомільйонним прокатом . А що потрібно, щоб фільм став успішним? Правильно підібраний кінорежисер!

Ведуча:Саме він здійснює весь комплекс робіт з організації як творчого, так і технічного процесу підготовки фільму.

 

Ведучий: Режисер – найголовніша людина на знімальному майданчику. Він є організатором, менеджером, творчим керівником і натхненником для всієї акторської групи.

Ведуча Тому друга номінація в категорії «Найкращий кінорежисер» присвоюється ( читає результат,звертається до Павла) Як ти думаєш, кому?

Ведучий: Ну звичайно заслуженому діячу мистецтв,  методисту коледжу, голові циклової комісії викладачів режисерських дисциплін Марині Дмитрівні Пірус.

(нагородження режисерів )

Ведуча: Кожного року найкрасивіші та найбагатші коледжні зірки з нетерпінням готуються до церемонії вручення Оскара.

Ведучий: Вони щоденно  спостерігають за дієтою, активно відвідують тренажерні зали, спа-салони,  солярії, здійснюють шопінг у дорогих всесвітньо відомих бутіках, моделюють та шиють на замовлення ексклюзивні сукні у відомих дизайнерів.

Ведуча:І все заради чого? Ну звісно,заради слави. Тільки уявіть скільки тисяч гривень витрачається на підготовку цього дійства,тільки щоб пройтись по червоній дорожці та отримати бронзову статуетку. Проте ми не будемо перешкоджати маленьким примхам великих людей, просто з усмішкою подивимось на результати їхніх  старань.

 (фото викладачів)

Ведучий: Ця комісія  мудро організовує знімальний процес, адже володіє проникливістю, розумом та чудовим почуттям гумору. Навколо них завжди панує магічний процес – народження музики.

Ведуча: Народні музичні інструменти України – це яскрава сторінка історії музичної культури українського народу.

Ведучий: в кожному епізоді нашого фільму, ця комісія використовує музику,чим вправно заворожує нашого глядача. Зачаровує своєю му

Ведучий: Премію Оскар в номінації «Найкраща музика » отримує комісія Народне інструментальне мистецтво, (народні інструменти), запрошуємо  голову комісії Ярослава  Богдановича Грещука отримати нагороду.

(нагородження народників)

Ведучий: Викладачі одні  з найпопулярніших героїв народного фольклору останніх років. Часто небезпідставно, бо вони є заручниками усіх існуючих змін та реформ в освіті.

Ведуча:Головними їхніми проблемами є маленькі зарплати і погані студенти. Зарплати звісно підвищують, але студенти кращими не стають.

Ведучий: Проте є виняткові та обдаровані учні, яким пощастило отримати максимальну концентрацію знань і використати їх з розумом.

Ведуча: Я здогадуюсь про кого йде мова. Мабуть, ти маєш на увазі нашу колишню випускницю, яка сьогодні прилетіла з Чикаго тільки щоб побачити своїх викладачів та подарувати їм пісню?

Ведучий: Саме так, зустрічайте відому поп-зірку Тетяну Боєчко.

(Т. Боєчко номер)

Ведучий: без кого ще не може обійтися створення кінофільму? Ну звичайно без редакторів.  Хто ж зрозуміє сценарій, в якому маса лексичних та граматичних помилок?!

Ведуча Ось чому так важливо, щоб будь-який текст проходив належну перевірку. Інакше не стати цьому фільму великим!

Ведучий:Тому представляємо комісію, яка ночами не спала, перевіряючи чи  вся інформація в сценарії є  актуальною та відповідає нормативним вимогам.

Ведуча Премію Оскар в номінації «Найкращий редактор» отримує  предметна  комісія суспільно-гуманітарних дисциплін. Запрошуємо  голову комісії  Наталю Василівну Кучеру отримати нагороду.

(нагородження суспільників)

Ведуча: В наступній номінації представлені люди, які роблять  наше коледжне життя цікавим та  різноманітним. Саме в їхній майстерній народжуються шедеври.

Ведучий: За допомогою цих людей та їхнього хорошого настрою створюються всі необхідні реквізити та бутафорія, які протягом навчального семестру використовуються при зйомках фільму.

 

Ведуча Тому  переможцем в номінації  «Найкращі візуальні ефекти»
оголошується  найкреативніша  комісія – Образотворче Мистецтво,  запрошуємо  голову комісії  Тетяну Василівну Меленюк отримати нагороду.

(нагородження ОМ)

Ведучий Просування кінофільму складний та довгий процес, який розпочинається ще задовго до того, як глядач побачить перший рекламний постер, чи прочитає анонс про вихід картини. Одним з ключових інструментів просування фільму є реклама.

Ведуча В нашій кіностудії  є певна команда людей, яка протягом усього кіновиробництва забезпечує потужну рекламу, та застосовує  результативні методики пошуку потенційних студентів, без яких не можливий знімальний процес.

Ведучий Отож в номінації «Найкращий рекламний агент» перемагає комісія Організації та методики культурно-дозвіллєвої діяльності. Запрошуємо  голову комісії Іванну Євгенівну Свирид отримати нагороду.

 ( нагородження ОМ КДД)

Ведучий: Гарний танець не виникає сам по собі. Це трудомісткий процес, який об’єднує в собі емоції, настрій, музику і рухи учасників.

Ведуча В обов’язки хореографа  входить не тільки постановка танцю, а й підбір музики, костюма, сценографії, створення композиції. В нашій кіностудії працюють тільки висококваліфіковані та досвідчені хореографи.

Ведучий Своїм яскравим прикладом вони кожного дня  демонструють студентам, як бажання і завзятість допомагають у досягненні найзаповітніших мрій. Отож в номінації «Найкращий хореограф-постановник» перемагає комісія НХ.Запрошуємо  голову комісії  Ольгу Ярославівну Квецко отримати нагороду.

( нагородження НХ, без оголошення номер)

Ведучий Жінкам з цієї комісії  притаманні фантазія та сміливість. Вони не бояться експериментувати, поєднуючи на перший погляд звичайні речі, які на очах перетворюються в унікальні, вишукані шедеври.

Ведуча виглядають неперевершено. В їхньому стилі поєднано  класичну вишуканість, неповторні переливи таємничо-синього кольору та грайливе оздоблення з флористичних елементів.

Ведучий  Проте нагороди вони отримують за майстерність та професіоналізм у світі музики, де можна обійтися без слів – там панують звуки.

Ведуча:  У номінації  «Найкращий композитор»  перемагає комісія викладачів фортепіано та концертмейстерів, саме ці дами змушують завмирати зал, коли лунають перші звуки фортепіано. Запрошуємо  голову комісії  Лідію Володим Мартиненко  отримати нагороду.

(нагородження фортепіано)

Ведучий: За зйомками нашого  кінофільму спостерігають тисячі  батьків, які відправила своє чадо до нас навчатися.

Ведуча Тому основним завданням цієї комісії, є за будь яких обставин  донести глядачам голос кожного учасника в унікальному обрамленні.

Ведучий: Вони  прагнуть, щоб ідея, з якою кожен вокаліст прийшов на зйомки, не загубилася, а була правильно представлена. Працюють над створенням особливих, свіжих музичнів номерів, які в результаті стають хітами.

Ведуча За бойові заслуги при вкладанні у студентів знань, та в номінації «Найкраща пісня» нагороджується комісія Народне пісенне мистецтво. Запрошуємо  голову комісії Людмилу Михайлівну Сисак отримати нагороду.

( нагородження НПМ)

Ведуча В нашому житті людина обирає свій спосіб самовираження, певну сферу діяльності, якій присвячує свій час, свої сили та, з рештою, все своє життя.

Ведучий Цей чоловік , не тільки викладач, а й  диригент того незвичайного оркестру , який  грає на найтонших інструментах — людських душах. Завдяки його творам  наш кінофільм завжди наповнений музикою, сумною та веселою, але такою потрібною у наших коледжних буднях. Тому  в номінації «Найкращі віртуози » перемагає комісія Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти ). Запрошуємо  голову комісії  Ярослава Михайловича Скаб’яка отримати нагороду.

(нагородження НІМ (д) без оголошення номер духовики)

Ведучий. Шановні викладачі, наша церемонія нагородження закінчилась. Проте не забувайте, що ви продовжуєте щоденні зйомки нашого блокбастеру «Змурдовані коледжем 2019» . Незважаючи на таку песимістичну назву, маємо надію що жоден  викладач під час  зйомок не постраждає.

Ведуча Сьогодні ми відзначаємо ваше професійне свято – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Сподіваємось, що ви отримали задоволення, і зарядились прекрасним настроєм не тільки на сьогоднішній день, а й на цілий навчальний рік.
Ведуча: Щиросердно бажаємо вам, шановні викладачі , міцного здоров’я, , великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.  Нехай ваше професійні служіння приносить тільки блискучі результати!

( номер духовий оркестр)

Автор Місюковська Юлія Юріївна

Скачати сценарій «Педагогічний Оскар 2019»: сценарій

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments