Сценарій розважального заходу до Дня Святого Валентина «Амурні справи»

Сценарій до Дня Святого Валентина на тему: «Амурні справи»

 

Підготувала культорганізатор

Ольшанська О.Д.

Сценарій до Дня Святого Валентина

Мета:

– організація дозвільної діяльності вихованців;

– розвинути творчу активність, мову, мислення, пам’ять, увагу;

– розширити кругозір дітей;

– виховувати почуття товариськості, доброзичливість.

 

Обладнання: проектор, екран, комп’ютер, мікрофон, музична колонка, мультимедійна презентація, відеоролик, надувні кульки для прикрашення зали, 4 аркуша паперу формату А4, 4 маркери, 8 розрізаних паперових сердець, 2 пари товстих рукавиць, 40 цукерок, 10 повітряних кульок 2 кольорів, 20 валентинок.

 

Добрий день. Чи знаєте ви яке свято зустрічають в лютому? Напевно, немає на Землі людини, яка б не чула про це чудове свято – День Святого Валентина.

Без любові людям неможливо прожити. Ми, дорослі любимо дітей, один одного та бажаємо щоб ніхто і ніколи не був обділений цим прекрасним почуттям. Давайте подивимось в зал, скільки тут «закоханих». Можна сказати що всі. Перевіримо? Хто любить солодке, встаньте! Хто любить мультфільми – підійміть руку. Хто любить спати – підійміть дві руки, хто «закоханий» в морозиво – потопайте ногами.

Валентинів день – одне з тих свят, без яких життя було б біднішим. Вже стало доброю традицією дарувати один одному в цей день валентинки та листівки, які символізують симпатію або освідчення в коханні. А як же все починалося?

Існує легенда, що Валентин був священиком під час панування римського Імператора Клавдія II. Імператор Клавдій видав указ, за яким римським солдатам заборонили одружуватися, тому що шлюб робить їх уразливими. Але романтичний Валентин продовжував одружити солдат в таємниці, поки його таємні дії не були виявлені, і він був поміщений у в’язницю. Перш, ніж бути страченим він закохався в сліпу дочку свого тюремника, яку зцілив своїми молитвами.

Історія свідчить, що в ніч перед стратою великомученик Валентин написав своїй коханій прощальний лист. Так і з’явилися валентинки. Сьогодні День закоханих відзначають у всьому світі. І за традицією зараз прийнято проявляти свою любов валентинками. Є бажаючі? (обрати 4 дітей) Зараз ми з вами спробуємо за допомогою заданих рим створити власні вірші.

Конкурс «Валентинка»

Дано (буриме):

…………………….Валентин

…………………….один

……………….знов

……………….любов

Виступ вокального колективу «Карамельки»

“Розбитих” сердець на святі бути не повинно, тому вам потрібно знайти свою “половинку”. Паперові серця розрізати нерівними надрізами. Потрібно скласти цілі серця.

Конкурс «Розбите серце»

Наступний конкурс потребує командної роботи. Для його проведення потрібно 4 хлопчика та 4 дівчинки.

Конкурс “Пантоміма”.

На листках паперу надруковані завдання. Хлопці одержують завдання, його демонструють, а дівчата його відгадують. На підготовку та роздуми 1 хв. (Конкурсантам необхідно зобразити: сумного пінгвіна; розлючене порося; хмурого орла; чайник що кипить; комара; ледачого кота; злу собаку; веселу мавпу; зацікавлене цуценя; дресированого дельфіна та ін.).

А чи знали ви що….

День Святого Валентина – це не тільки день закоханих. 14 лютого святкують Міжнародний день дарування книг, День комп’ютерника, початок Великого посту у західних християн, день заснування YouTube і День душевного здоров’я. У цей день німці прикрашають лікарні червоними стрічками, а в каплицях проводять Богослужіння.

Зараз я пропоную перевірити чи знайомі вам основні символи Дня Валентина. Слухайте уважно загадки.

На голові вінець,

Сам він молодець.

Кого він побачить,

Того любов’ю відзначить      (Амур)

 

Я сердечка на малюнку

Мамі з татом подарую.

Намалюю поцілунки,

Дуже – дуже я люблю їх! (Валентинки)

 

Це ніжність, це дружба,

Це щастя, краса …

Це почуття потрібно дуже

Воно лікує й потряса. (Кохання)

 

Без ран болить, щемить і плаче,

Якщо взаємності не баче. (Серце)

Конкурс «Солодкий Валентин»

Для цієї гри нам знадобиться 2 пари товстих рукавиць і щільно загорнуті в упаковку шоколадні цукерки. Учасники команд (2 команди по 5 чоловік) стають в чергу. За командою ведучого «Старт!», перший учасник намагається якнайшвидше одягнути рукавиці, розгорнути цукерку і з’їсти її. Потім передає рукавиці наступному учаснику. Виграє команда, в якій гравці з’їли цукерки швидше за всіх!

Всі ми любимо мультфільми. Давайте згадаємо персонажів, в яких світле та щире кохання.  Конкурс «Кохання в мультфільмах».

  1. Цю дівчинку любив дуже сумний хлопчик. (Мальвіна)
  2. Вона вийшла заміж за російського багатиря Альошу Поповича. (Любава)
  3. Цей герой врятував красуню, яка потім перетворилась в огра. (Шрек)
  4. Якби не її черевики, вона б ніколи не вийшла заміж за принца. (Попелюшка)
  5. В цьому мультфільмі квітка допомогла чудовиську стати красунчиком. (Красуня та Чудовисько)
  6. Цим героям зберегти своє кохання допомогли віслюк, кіт, собака та півень. (Бременські музиканти)
  7. Ця дівчина віддала здатність говорити, аби бути рядом з коханим принцом. (Русалонька)
  8. Героїня цього мультфільму познайомилась зі своїм обранцем завдяки своїй зачісці. (Рапунцель)
  9. Ця пара ніколи б не зустрілась, якби хлопцю не дали стрілецьку зброю. (Царівна Жаба)
  10. В цьому мультфільмі дівчина – кажан зустріла рудого туриста і вийшла за нього заміж. (Монстри на канікулах)

За своє кохання потрібно боротися. Тому зараз ми проведемо бойовий конкурс.

Конкурс «Повітряний бій»

Дві команди по 3 учасника. 10 повітряних куль (по 5 штук двох різних кольорів). Команди розставляються один проти одного. Кожній команді роздайте по 5 куль. Завдання: поки звучить музика, потрібно перекинути кулі на сторону суперника. Як тільки музика зупиняється, дітлахи завмирають. Ведемо підрахунки. Цей конкурс для дітей проводиться в кілька етапів. Перемагає та команда, на чиєму боці менше куль.

А зараз ми з вами проведено наступний конкурс. Ваша задача – залишитися як можна довше в колі учасників. Учасники стають в коло, ведучий запускає в нього повітряну кулю. Перший учасник затискає її між колінами і так передає далі по колу. Коли музика стихає, учасник у якого куля – вибуває з кола. Конкурс «Закохана кулька».

Конкурс «Амурні справи»

Ну а зараз ми перевіримо, чи уважно ви сьогодні мене слухали. Дайте мені будь ласка відповіді на запитання. В цьому вам допоможуть ребуси.

  1. Її створення приписується Чарльзу, Герцогу Орлеанському (1415 рік),який перебував у цей час у в’язниці. Проте найбільшого розквіту вони досягли у вісімнадцятому столітті. (Валентинка)
  2. Воно є джерелом натхнення, радості, енергії, стимул жити та творити, створювати і вдосконалюватися.(Кохання)
  3. В Біблії сказано, що воно: «…. найлукавіше над все та невигойне, – хто пізнає його?» (Серце)

Молодці! Постарайтеся провести це свято в хорошому і доброму настрої, і головне, вірте в любов і диво. І не важливо, самотні ви чи в парі – просто будьте щасливі, незважаючи ні на що, і в День святого Валентина обов’язково трапиться добра і чарівна казка, в якій ви будете грати головну роль. Дякую до увагу. До нових зустрічей.

 

Скачати сценарій до Дня святого Валентина: сценарій

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments