Віртуальна виставка до Дня Героїв Небесної Сотні (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем. День Героїв Небесної Сотні – це вшанування відважних воїнів, які своїми щирими прагненнями до кращого майбутнього, силою духу, незламним патріотизмом і ціною власного життя змінили хід історії нашої держави.

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє. Події ці творилися звичайними людьми – нашими сучасниками. Вони виконали те, про що кажуть нам рядки гімну – своє тіло і своє життя вони віддали за нашу свободу.

До Дня Героїв Небесної Сотні Валентиною Сутковою, завідувачем бібліотеки, та Вірою Веровенко, бібліотекарем КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», підготовлено віртуальну виставку однієї книги «Небесна сотня».

Це книга-реквієм, книга-посвята учасникам Революції гідності, які віддали своє життя заради України. Герої  цієї книги – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні – заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх, зробив побратимами та «воїнами світла». Гортаючи сторінки книги, читаючи рядки, вдивляючись в обличчя на фотографіях, згадаймо про їхній подвиг, який вже вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Цей подвиг буде надихати покоління українців – як надихають нас подвиги козаків та жертовність героїв Крут.

Рекомендуємо переглянути

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments