1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ще немає голосів, будьте першими)
Loading...

Тости на Новий рік 2020 (рік Щура)

На даній сторінці ми зібрали найкращі тости для святкування Нового 2020, року Щура. Нехай кожен Ваш тост буде як серйозним так і  прикольним, зворушливим, смішним та жартівливим.

Гарного Вам святкування Нового року.

Рекомендуємо переглянути Привітання з Новим роком, роком білого Щура

***

Кожна миша знає, що для красивого життя у правильному будинку повинен бути парадній вхід, чорний хід і запасний вихід. За красиве життя!

***

Зовнішність – не головне! Навіть сама непримітна «сіра мишка» знає, що будь-які сірі будні може скрасити невичерпний запас власної феєричної дурі! За комори нашої фантазії, яка не дає нам нудьгувати!

***

Вип’ємо за те, щоб у Новому році всі були мудрими, добрими, веселими, говорили один одному більше добрих слів і бажали щастя і доброго здоров’я із запасом!

***

Щур – це така мила, сіра і дуже розумна тварина, яка може за себе постояти. Ну хіба можна погану людину щуром обзивати? А ось собаки Ви які! Це ж якою свинею треба бути? І як барани, повторюють одне і те ж. Козли! За Щура!

***

Хто сказав, що щури біжать з тонучого корабля? Вони просто розуміють, що корабель – безперспективний, і відважно кидаються в море нових можливостей! І нехай старі і іржаві кораблі йдуть своєю чергою на дно! За море нових можливостей і океан оригінальних ідей!

***

Тости на Новий рік 2020 для корпоративу

Коли тебе посилають, а ти йдеш куди хочеш — це і є свобода.

Нехай у Новому році у вас завжди буде можливість вибору!

***

Подивіться, скільки вогників горить на нашій новорічній ялинці.

Давайте вип’ємо за те, щоб у Новому році в нас було стільки ж хороших і радісних подій!

***

Бувають такі люди, за яких хочеться випити. А бувають і такі, через які хочеться напитися. Так вип’ємо ж за перше – за нас! Бо наша мета в новому році – бути першими і кращими!

***

Всі пам’ятають історію про маленьку, але дуже горду пташку. І про мораль цієї історії: щоб ніхто з нас, як би високо не літав, ніколи не відривався  від колективу. Але треба пам’ятати ще й про те, що напиватися на самоті – ознака алкоголізму. Так будемо ж напиватися в колективі!

***

Дорогі колеги! Давайте ж вип’ємо за те, щоб в новому році ми завжди ходили на роботу з легким серцем, а поверталися – з важкими кишенями!

***

Корпоративний дух примножує спільні успіхи і ділить великі труднощі на дрібні завдання. За математику!

Короткі і смішні тости на Новий рік

Вип’ємо за те, щоб в Новому році на нас раптово напали скажені гроші і заразили божевільним багатством!

***

За широке коло знайомств і вузьке коло друзів!

***

Вип’ємо за красивих, розумних, добрих, чесних, сміливих, а головне – скромних! Адже ми – така рідкість!

 

 

 

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments