Привітання з Новим Роком Дракона

Наближається очікуваний момент – Новий рік 2024, свято, що наповнює серця радістю як у дорослих, так і у дітей. Під час новорічної ночі звичайно приносять свої бажання, і ми впевнені, що в цей особливий час всі українці будуть мріяти про одне – перемоги для України та благополуччя наших захисників. Наша стаття пропонує вам найкрасивіші вітання з Новим роком Дракона, які можна відправити рідним та друзям, наповнюючи їх серця святковим настроєм.

Вітання з роком Дракона у прозі

Бажаємо вам в цьому році отримати не лише величезну порцію позитиву, але й величезні перемоги в усіх справах. Нехай Україна, наша рідна країна, слідує шляхом успіху, а ваші зусилля завжди винагороджуються вражаючими результатами. Нехай цей рік буде визначеним перемогами та новими досягненнями для нас всіх!

***

Вітаю вас з Новим роком Дракона!!!
Бажаю вам сили Дракона, мудрості Дракона, величі Дракона. А ще бажаю, щоб Дракон своїм полум’ям спалив наших ворогів і ми почали б жити в мирній, крутій Україні!

***

Надіємось, що новий рік Дракона – буде роком змін. Роком, коли ми зможемо повернути мир і спокій на нашу землю. Роком, коли ми зможемо побудувати нову Україну, сильнішу і багатшу, ніж будь-коли раніше.

***

Віримо, що ми це зробимо. Ми – українці, ми – сильні і сміливі люди. Ми не здамося і не відступимо. Ми переможемо і побудуємо нову Україну, гідну наших предків.

Слава Україні!

Героям слава!

***

Завантажити: Рік дракона

Рік дрона – це безперечно час змін для України. Це час, коли наша країна має шанс побудувати нове, краще майбутнє.

***

Завдяки дронам ми переможемо ворога!

Дрони стали одним із ключових інструментів у боротьбі України за свою свободу. Вони використовуються для розвідки, спостереження, ударів по позиціях противника та доставки гуманітарної допомоги.

Щоб дрони допомогли Україні завдати значних втрат російським військам і зберегти життя українських бійців. Дрони допоможуть доставити гуманітарну допомогу до людей, які опинилися в блокаді.

Новий рік Дрона – це рік, коли Україна має можливість використати технології дронів для повної перемоги над ворогом.

Привітання з Новим роком Дракона у віршах

В рік Дракона лише смійся!

Подружися з ним — не бійся!

Тебе нехай він не лякає,

Тобі лиш щастя присилає!

***

Рік Дракона — рік щасливий,

Всі про це говорять нині!

Хай іде він неквапливо

І покличе нас на пиво.

***

Принесе Дракон на крилах

Хай удачу та успіх!

У будинку хай частіше

Лине лиш дитячий сміх!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version