Привітання з Новим роком 2023

Портал Ерудит.нет підготував для Вас патріотичні привітання та картинки з Новим роком 2023. Картинки з Новим роком 2023 можна завантажити у зручному форматі.

Привітання з Новим роком 2023 у прозі

Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, Ми вистояли!

Не втратили віри та мужності.

Натомість стали незламними та нездоланними.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.

Отже, нехай у Новому році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Бажаємо Вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

***

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам щасливо перейти у новий 2023 рік, провести різдвяний час з найближчими при доброму здоров’ї, в спокої і любові, поділитися молитовною радістю з тими, хто її потребує.

Непростий для українців і світу 2022 рік, що приніс війну на нашу землю, руйнування і пожежі у наші домівки, болючі втрати у наші родини, завершується.

Нехай прийде у новому році переможний мир, запанують любов, злагода і достаток.

***

Вітаємо Вас із прийдешніми святами. В цей важкий час хочемо побажати найскорішої Перемоги та миру Україні, єдності, сил та наснаги.

Віримо, що спільне для всіх українців бажання здійсниться у 2023 році, що світло переможе темряву.

***

Нехай 2023 рік Україна зустрічає впевнено рухаючись уперед до нашої Перемоги. Щиро зичу, щоб в новому році закінчилось безкінечне 24 лютого 2022. Нехай прийдешній рік буде ознаменований упевненою Перемогою Україні і стійким миром.

***

Щиро вітаю з Новим роком та бажаю всіх земних благ. Нехай же 2023-й рік подарує найголовніше – перемогу та мир. А ще – простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують тільки приємними новинами. Щасливого Нового року!

***

Рік, що минає, навчив нас більше любити і ще глибше шанувати! Цей рік – великого подвигу та безмірної жертовності – спонукав нас переосмислити те, як живемо.

Бажаємо миру і злагоди, процвітання і наснаги! Нехай 2023 рік стане для нас усіх переможним! Єднаймося, бо маємо відбудувати свою Україну!

***

З Новим 2023 роком! Нехай він видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаю, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. Щоб всі ті добрі мрії й бажання втілились у життя.

***

Щиро бажаємо щасливих, сповнених світла й любові Різдвяних Свят та омріяної перемоги у Новому 2023 році.

***

Щиро вітаю Вас зі світлими святами Різдва та Нового року! Бажаю Вам та Вашим рідним здоров’я, удачі і благополуччя. Нехай будуть сили та наснага для нових звершень!
Маємо віру, що у новому році здійсниться головне бажання усіх українців — ми переможемо! І попереду на нас чекає багато щастя, усмішок та можливостей у мирній Україні!
Щасливого Різдва та Нового року! Підтримуємо та віримо у ЗСУ! Слава Україні!

***

Моє новорічне привітання просте. Нехай Новий 2023 рік принесе всім перемогу, мир та процвітання. Бажаю всім здоров’я міцного, щастя безмежного, добробуту в оселі та Божого благословення. Всі негаразди та страждання нехай йдуть у минуле, а попереду буде тільки чиста дорога до світлого майбуття.

***

Спокою й добра у Новому році! Нехай у Вашій оселі панує мир та Божа благодать! Нехай матінка Божа дарує здоров’я кожному! Нехай 2022-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2023-й рік принесе щастя та переможний мир.

Нехай все задумане в житті реалізується, а всі добрі побажання, які Ви отримаєте в новорічну ніч, – здійсняться!

***

Щороку ми з особливим трепетом чекаємо Різдва Христового, аби зібратися у родинному колі, поділитися душевним теплом, любов’ю і побажати один одному лише найкращого. Цьогоріч Різдвяні свята омиті скорботою, тишею і … надією! З нами правда, з нами Бог і з нами віра! Віра у швидку перемогу, віра у щасливе майбутнє, у єдину велику родину!

Сьогодні нашим найбільшим світлом є Різдвяна зірка і ми відзначатимемо Різдво, сміливо дивлячись в очі ворогу, підтримуючи один одного!

Нехай свято Різдва Христового подарує кожному мир і внутрішній спокій, родинне тепло і міцне здоров’я, силу душевну і незламність народу!

Ми-сильні! Ми – Україна! Ми – переможемо!

***

 

З Новим роком 2023 картинки

Гарного року тобі Україно
Гарного року тобі Україно

Завантажити: Гарного року тобі Україно

Хай буде мир у 2023 році
Хай буде мир у 2023 році

Завантажити: Хай буде мир у 2023 році

Світлого Різдва країно
Світлого Різдва країно

Завантажити:  Світлого Різдва країно

З Новим роком та Різвом Христовим
З Новим роком та Різвом Христовим

Завантажити:  З Новим роком та Різвом Христовим

2023 рік миру і щастя
2023 рік миру і щастя

Завантажити:  2023 рік миру і щастя

Слава Україні Героям Слава
Слава Україні Героям Слава

Завантажити:  Слава Україні Героям Слава

з Різдвом 2023
з Різдвом 2023

Завантажити:  з Різдвом 2023

Патріотична ялинка 2023
Патріотична ялинка 2023

Завантажити:  Патріотична ялинка 2023

З Новим роком моя Україно
З Новим роком моя Україно

Завантажити:  З Новим роком моя Україно

Нехай Новий рік принесе Перемогу та Мир нашій Україні
Нехай Новий рік принесе Перемогу та Мир нашій Україні

Завантажити:  Нехай Новий рік принесе Перемогу та Мир нашій Україні

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments