Привітання з Великоднем для ЗСУ

Підібрали для вас патріотичні привітання з Великоднем для наших захисників у прозі. Нагадаємо, багато інших цікавих, оригінальних привітань читайте у розділі Привітання з Великоднем 2024.

Солдате, дякую тобі

Завантажити: Солдате, дякую тобі

Від імені всіх українців, хочу привітати вас, шановні захисники нашої Батьківщини, з Великоднем! Нехай це свято дарує вам міць, віру та наснагу у ваших повсякденних справах.

***

Хай Воскресіння Христове подарує вам радість, гармонію та благополуччя. Вітаю вас зі святом Великодня та бажаю успіхів у всіх ваших діях на благо нашої країни.

***

Зичу вам, шановні військовослужбовці, здоров’я, миру та злагоди у родинах. Хай це свято подарує вам бажане спокою та наснаги на майбутнє.

***

Вітаю вас зі святом Великодня, шановні бійці! Нехай це свято наповнить ваші серця найщирішими почуттями, а Господь Бог піклується про вас і ваші родини.

***

з Великоднем

Христос Воскрес! Нехай цей світлий день надихне наші серця на подальші боротьбу за нашу країну та зміцнення нашої віри в перемогу. Бажаю нашим бійцям сили та настійливості у боротьбі з ворогом.

***

Христос Воскрес! Вітаю зі святом Великодня. Нехай цей день стане символом перемоги добра над злом та наповнить ваші серця любов’ю та надією на краще майбутнє.

***

Вітаю з Великоднем! Христос Воскрес! Нехай цей світлий день додасть вам сил та наснаги, щоб ви змогли долати всі випробування та труднощі. У цей важкий час ми мусимо залишатися разом та долати складнощі разом. Бажаю вам міцної віри та настійливості у боротьбі за майбутнє нашої країни.

***

Христос Воскрес! Вітаю зі святом Великодня. Нехай світле воскресіння Христове наповнить ваші серця любов’ю та милосердям. У цей важкий період боротьби за нашу країну ми мусимо не тільки захищатися від ворога, але і підтримувати один одного. Бажаю вам знайти в собі сили на духовному рівні та підтримувати один одного.

***

Українська писанка сильніше за рашиський танк

Нехай свято Воскресіння Христового принесе вам радість, мир та душевне злагодження. Вітаю з Великоднем та бажаю вам успіхів у ваших справах на благо України!

***

Зичу вам, шановні військовослужбовці, щоб Великдень заповнив ваші серця любов’ю, надією та благодаттю. Нехай ви завжди залишаєтеся сильними та мужніми в обороні нашої країни.

***

Христос Воскрес! Вітаю вас, захисники нашої Батьківщини, з Великоднем. Нехай це свято наповнить ваші душі радістю та світлом, а Господь Бог піклується про вас та ваші родини.

***

Хай Воскресіння Христове принесе вам мир та злагоду. Вітаю з Великоднем та бажаю вам незламної віри та наснаги у всіх ваших справах.

***

Привітання з Великоднем 2023

Від усієї душі вітаю вас, шановні військовослужбовці, зі святом Великодня. Нехай це свято принесе вам благодать, мир та добро, а Господь Бог захищає вас на всіх шляхах вашого життя.

Христос Воскрес! Нехай це свято принесе вам радість, мир та злагоду. Від імені всіх українців, дякую за вашу вірність та відданість нашій країні.

***

Від імені народу України, хочу відзначити вашу мужність та героїзм. Вітаю зі святом Великодня та бажаю міцного здоров’я, злагоди та наснаги у всіх справах.

***

Великодень символізує воскресіння, надію та віру у краще майбутнє. Вітаю вас, шановні захисники, з цим святом та бажаю міцного здоров’я, миру та любові у родинах.

***

Хай світле Воскресіння Христове наповнить ваші серця найкращими почуттями та вірою у майбутнє. Вітаю зі святом Великодня та бажаю успіхів у ваших справах на благо України.

***

Нехай Воскресіння Христове дарує вам благодать, мир та любов. Вітаю зі святом Великодня та бажаю міцного здоров’я, злагоди та щасливого життя. Ви – справжні герої нашої країни, і ми дуже вас поважаємо.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version