Найкращі інтернет-ресурси та віртуальні лабораторії для проведення дистанційних уроків з хімії, фізики, математики, біології, географії, історії та інших дисциплін

Тисячі шкіл у всьому світі переходять на дистанційне навчання через пандемію ГРВІ-CoV-2 (COVID-19). Директори, керівники шкільних відділів та вчителі стикаються з проблемою організації результативного  електронного навчання дистанційно. Це включає пошук відповідних навчальних платформ та інструментів, пошук  або створення цифрового навчального контенту, впровадження засобів та процедур електронних комунікацій та багато інших завдань. Крім цього, педагоги завжди перебувають у пошуках сервісів, що допоможуть зробити процес дистанційного навчання цікавішим для учнів.

Ми підготували для вас добірку інтернет-ресурсів, що допоможуть в проведенні уроків, зроблять навчальний процес цікавішим та більш наочним.

  • https://www.wolframalpha.com

    / – Wolfram|Alpha — база знань і набір обчислювальних алгоритмів з математики, хімії, історії, тощо. (Сервіс має англомовний інтерфейс, для зручності та перекладу, можна скористатись вбудованим перекладачем вашого браузера. Для цього натисніть праву кнопку миші, щоб викликати контексне меню, та виберіть: перекласти українською, як показано на рисунку нижче)

  • https://www.mozaweb.com/uk/

    – повністю україномовний, унікальний навчальний сервіс із електронними підручниками з інтерактивними 3D-сценами, освітніми відео та цікавими завданнями практично з усіх основних предметів.

  • https://www.geogebra.org/

    – безкоштовні математичні інструменти для побудови графіків, геометрії, 3D та багато чого іншого! Повністю україномовний навчальний ресурс

– інтерактивні симуляції для природничих наук і математики

– інтерактивні симуляції, фізичні моделювання, анімовані в режимі реального часу, з якими можна взаємодіяти, перетягуючи об’єкти або змінюючи параметри.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments