Кулони і підвіски – як вибрати?

Уявити собі образ сучасної дівчини без аксесуарів практично неможливо. Особливо це стосується кулонів і підвісок, різноманітність яких в ювелірному інтернет-магазині “Ювелірна Карта” є великий вибір. Спробуємо розібратися з тим, на що звернути увагу при покупці і як підібрати собі по-справжньому якісний і гарний кулон.

Аспекти вибору кулонів

Вибираючи собі той чи інший аксесуар, варто пам’ятати про те, що значення мають, здавалося б, навіть зовсім незначні аспекти. Так, наприклад, при виборі масивного кулона розміри ланцюга повинні бути відповідними. Мініатюрному виробу більш підходить тоненький ланцюжок. Значення має і стильове виконання обох прикрас. Важливо, щоб аксесуари доповнювали один одного, а не перетягували увагу між собою. Пам’ятайте, зайва складність плетіння ланцюга може призвести до того, що прикраса просто-напросто загубиться на  тлі.

Кулон для дівчини
Кулон для дівчини

Матеріал ланцюжка і прикрас повинен бути однаковим, бажано навіть з аналогічним відтінком. Не варто робити вибір на користь поєднання срібла і золота – виглядає воно не дуже цікаво і свідчить про відсутність смаку. Виняток становить тільки гармонійне переплетення білого золота і срібла.

Для повсякденного носіння цілком підходить витончений виріб з невеликими розмірами. Урочисті зустрічі і заходи передбачають вибір на користь більш розкішного і вишуканого аксесуара. Відмінним рішенням є варіант в стилі вінтаж або ретро. Для ділового костюма немає нічого більш кращого, ніж класичне виконання невеликого за габаритами кулона – інші прикраси не підходять цього образу.

При виборі кулона варто брати до уваги також і вік. Для молодого покоління кращі легкі і повітряні прикраси, жінкам в більш солідному віці краще придивитися до привертає увагу кулоном, в тому числі і прикрашеним дорогоцінними каменями.

Носіння кулона на довгому ланцюгу ще більш підкреслить маленький зріст дівчини – для такої ситуації бажано підібрати щось витонченіше. Аналогічне правило діє і в разі з пишним бюстом. Коротка шия має на увазі носіння середньої по довжині ланцюжка зі злегка витягнутим кулоном.

При купівлі комплекту, що включає в себе крім іншого браслети, кільце і навіть сережки, не варто захоплюватися носінням відразу всіх аксесуарів. Пам’ятайте, кулон і підвіски є самодостатніми виробами і їх цілком можна носити окремо.

Як вибрати модні підвіски

Для початку варто зрозуміти, що важливіше не просто вибрати аксесуари, але і максимально грамотно вписати їх в свій образ, гармонійно доповнивши його і зробивши більш привабливим і цікавим. Для ведення ділового образу дуже до речі підходять класичні прикраси – химерність і надмірна розкіш в них неприпустимі.

А ось аксесуари у вінтажному стилі відмінно підійдуть для розкішного вечірнього вбрання. В юному віці більш стильно і привабливо виглядають невеликі за розміром прикраси, дамам постарше цілком підійдуть більші вироби, в тому числі і зі складною обробкою.

Сьогодні в моді не тільки класика, але і новаторські віяння – так, кулони  можна відмінно поєднувати і з іншими прикрасами, серед яких сережки і кільця. Тут важливо не перестаратися – надлишок прикрас може лише нашкодити образу, прибравши з нього природність і привабливість.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments