Як українцям відкрити візу в Ірландію?

Дублінський замок, замок Кейр, Аранські острови, Замок-скеля Кашел, святилище «Ньюгрейндж»,  долина Глендалох, собор Святого Патрика, дорога гігантів… Перераховувати унікальні ірландські пам’ятки можна довго, адже їх більше тридцяти! А щоб відвідати та подивитися все це, знадобиться не тільки достатньо часу, але і діюча віза в Ірландію.

Де і як отримати в’їзний документ?

Зробити це можна двома способами:

  • через посольство;
  • через візову службу.

Перший варіант підійде далеко не всім. По-перше, щоб зробити візу в Ірландію, потрібно відправитися в ірландське посольство в Київ, що знаходиться за адресою: вулиця Хрещатик 32Б (загальні години прийому громадян: понеділок-четвер з 10.00 до 13.00). По-друге, доведеться взяти на себе всю паперову тяганину і підготовку документів, що забере чимало часу, а інколи і нервів. По-третє, немає ніякої гарантії, що ірландська віза буде відкрита і з посольства не прийде відмова.

Якщо ж Вас не радують такі перспективи, тоді зверніться за підтримкою до компанії, яка візьме на себе усі клопоти і гарантуватиме Вам відкриття візи в Ірландію. Однією із таких компаній є SERTANA TOUR , що вже з 2008 року працює на туристичному ринку України і надає різні послуги у сфері туризму. Досвідчені фахівці не тільки проконсультують Вас з усіх питань, але і допоможуть зробити туристичну чи гостьову візу в Ірландію в найкоротші терміни. Від Вас буде потрібно мінімум документів і своєчасна оплата консульського та сервісного зборів. Все інше – це вже не вВаша турбота.

 

Необхідні документи для отримання візи до Ірландії

Їх перелік включає:

1) паспорт (оригінал і копії сторінок та копія попереднього закордонного паспорта, якщо був);

2) дві кольорові фотографії встановленого зразка (3,5х4,5 см);

3) довідку з місця роботи про розмір заробітної плати;

4) виписку з банку про стан валютного карт-рахунку;

5) заповнену анкету.

Також можуть знадобитися деякі додаткові документи, про що заявник буде повідомлений в офіційному порядку.

 

 

Компанія SERTANA TOUR допоможе оформити візу в Ірландію для різних цілей:

  • подорож і туризм;
  • шопінг і візит до родичів;
  • отримання освіти;
  • рішення ділових і робочих питань;
  • відвідування культурних заходів та ін.

 

Відкривається віза в Ірландію строком від кількох тижнів до кількох років. Якщо заявник планує разове відвідування країни і йому буде досить 25 днів, тоді оформляється одноразова віза. У разі необхідності більш частого перебування на території держави потрібна багаторазова віза, що дозволяє перебувати в Ірландії не більше 90 діб в півріччі.

Візовий коридор в обох випадках відсутній. Подача на візу безособова. Присутність заявника в посольстві не потрібно. Всі документи фахівці компанії SERTANA TOUR оформлять і подадуть самостійно.

Також досвідчені менеджери компанії SERTANA TOUR  допоможуть із бронюванням авіаквитків та готелю, а ще при потребі, допоможуть скласти детальний план поїздки.

Більш детальну інформацію та відповіді на всі питання, що Вас цікавлять можна отримати за телефонами, вказаними на сайті компанії. Також на цьому сайті працює онлайн-помічник, де Ви можете залишити своє запитання і фахівці центру дадуть відповідь на Вашу електронну пошту.

Співпрацюючи із SERTANA TOUR, Ви можете бути впевнені у високій якості послуг, що надаються, професіоналізмі і доброзичливості менеджерів компанії та швидкій роботі за вигідними цінами.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments