Відпочиваємо на природі із зарядними станціями EcoFlow

Як ви вважаєте, чи вдасться сучасній людині провести один день без смартфона, планшета, ноутбука чи комп’ютера? Питання не з легких, якщо врахувати нашу прив’язаність до гаджетів.  Напевно, вже за кілька годин, а то і хвилин кожен із нас відчує дискомфорт, який лише посилюватиметься з часом. А якщо збільшити термін випробування до трьох чи семи днів? Саме це зупиняє багатьох людей, які мріють про активний відпочинок на природі. Але їм не обов’язково відмовлятися від благ цивілізації. Вирішенням проблеми стануть портативні джерела живлення. Одним із таких варіантів є EcoFlow, ось тут посилання, за яким ви зможете ознайомитись із модельним рядом та навіть придбати портативний акумулятор за доступними цінами. А в даній статті розглянемо їхні функції та переваги.

Відпочинок із EcoFlow
Відпочинок із EcoFlow

Зарядні станції для кемпінгу

Візьмемо до прикладу відпочинок з наметом, який підходить як для досвідчених туристів, так і для початківців. Він дозволяє робити невеликі денні переходи, приділяючи більше уваги красі природи та екзотичним пам’яткам. Повірте, ніщо не зрівняється з видом туманного гірського схилу або берега швидкої гірської річки, що відкривається перед вашим наметом.

Тож якщо ви мрієте саме про такий відпочинок, то у список необхідних предметів варто додати зарядну станцію EcoFlow River. Особливих труднощів з нею не виникне – за масою та розмірами вона дуже близька до переносної газової плитки.

Для чого вона вам знадобиться? Очевидна відповідь – для живлення всієї електроніки! Ці переносні станції EcoFlow River можуть зарядити смартфон 30-35 разів, планшет – до 20 разів, ноутбук – до 9 разів, а професійний дзеркальний фотоапарат – 10 разів. Цього цілком вистачить, щоб не розлучатися із улюбленими гаджетами протягом тижня активного відпочинку!

Переваги зарядної станції особливо оцінять ті, хто вважає за краще подорожувати з квадрокоптерами та фотографувати красу навколишнього світу з висоти пташиного польоту. Зарядна станція EcoFlow River заповнить заряд акумуляторів дрону 4-8 разів, надавши вам кілька годин літнього часу.

Портативне джерело живлення допоможе створити у вашому таборі теплу романтичну атмосферу. До нього можна підключати гірлянди світлодіодних ламп загальною потужністю до 96 Вт. Уявіть, наскільки цікавими будуть вечірні посиденьки біля багаття з гітарою. Така атмосфера залишить приємні спогади на все життя!

Зарядні станції для активного відпочинку

Все більш популярним стає такий напрямок активного відпочинку, як бекпекінг. Він передбачає довгі денні переходи з відносно компактним рюкзаком та помірним навантаженням. Його прихильники вважають за краще милуватися красою навколишнього світу в динаміці, поєднуючи спостереження зі швидкою ходьбою. Їм підкоряються безкраї степи, густі ліси та важкодоступні гірські вершини.

Для такого виду туризму батарея вагою п’ять кілограмів буде завеликою. Тому замість неї, в даному випадку, краще вибрати компактний акумулятор EcoFlow River Bank. Він зможе зарядити смартфон або екшн-камеру до 25 разів, планшет та фотоапарат – 10 разів, ноутбук та квадрокоптер – до 3 разів. При цьому його можна покласти в окрему кишеню рюкзака, залишивши більше місця для води, сухпайка та змінного одягу. Вага пристрою – всього 810 грамів, тому він буде особливо корисним у горах, де на рахунку кожен кілограм.

Компактне джерело живлення незамінне для туристів-екстремалів. Воно підвищує рівень безпеки – адже розряджені телефони та рації практично позбавляють вас шансу на порятунок у критичній ситуації. З ним ви не пропустите вдалі кадри світанку в горах та відеоролики особливо складних підйомів. Крім того, він допоможе поділитися зібраними матеріалами з рештою світу – якщо ви «зловите» мобільну мережу в такому важкодоступному місці.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments