Швидкі ігри – нова улюблена розвага гемблерів

Гральні автомати у їх класичному розумінні розвиваються швидкими темпами, проте мають надто багато спільних рис та все рідше можуть здивувати вибагливого гравця. Одним з головних елементів азартної гри у слоти, який відрізняє її, наприклад, від ставок, є швидкість – гравець сам контролює свій банкролл та не змушений довго чекати. Саме для прихильників такого способу гри провайдери пропонують новий різновид слотів, що стрімко набирає популярність. 

Soccer Solo Striker від Evoplay

Принцип побудови швидких ігор полягає у тому, що за лічені хвилини гравець має можливість зробити безліч ставок та миттєво отримати виплати. Високий темп гри дозволяє вигравати й великі суми – слот від Evoplay, наприклад, дозволяє помножити свою ставку на х192 на останньому рівні гри. Швидкість гри сьогодні гравцями цінується не менше ніж можливість великого виграшу, але не менш важливо не лише виграти, але і швидко отримати свій виграш. З ВІП казіно вивід грошей на рахунок не створює зайвих перешкод.

В Soccer Solo Striker гравець покладається виключно на власну інтуїцію. Після визначення розміру ставки необхідно обрати одну з чотирьох клітин, за якою ховатиметься мʼяч. Вдалий вибір переводить гравця на наступний рівень, відчутно збільшуючи коефіцієнт. Шанси 50/50 – у двох клітинах завжди мʼяч, а в інших двох – футбольний арбітр, що зупиняє гру. 

Elite of Evil – The First Quest від G. Games

Швидкі ігри також пропонують різних ігровий процес. Наприклад, Elite of Evil нагадає гравцю традиційну мобільну гру “три в ряд”, проте виконану з додаванням азартної складової. На ігровому полі необхідно обирати комбінації мінімум з трьох однакових символів, які будуть зникати, а на їх місце падатимуть нові, поки не закінчаться можливі ходи.

Цікавою деталлю є додавання у гру рівнів – гравець зустріне на своєму шляху пʼять різних демонів, яким повинен перемогти. Відповідно, поступово збільшуватиметься і складність гри. Elite of Evil зручно адаптована під мобільні пристрої та передбачає власні унікальні символи та бонусну гру.

Lucky Santa від SuperLotto Games

Ця грає являє собою класичне колесо фортуни. Слот виконаний у різдвяній тематиці, де гравець обертає колесо фортуни, на якому розташовані множники виграшу. Іноді на допомогу приходить Санта – якщо спроба не принесла виграшу, то на порожньому секторі може з’явитися різдвяний подарунок, а це безпрограшна лотерея – гравець обирає один з трьох варіантів та моментально отримує виграш на свій баланс.

Pilot від Gamzix

Окремий підвид швидких ігор складають crash-ігри. Це такий жанр слотів, де гравцю потрібно встигнути вчасно вивести накопичений виграш. У Pilot необхідно буде слідкувати за польотом літака та покладатися виключно на свою холоднокровність. Такі ігри мають свої переваги:

  1. Одночасно можна робити дві ставки;
  2. Гравець повністю керує грою та забирає виграш в будь-який момент;
  3. Висока інтенсивність ставок та динамічний ігровий процес;
  4. Можливість спостерігати за успіхами інших гравців.

Подібні ігри все частіше з’являються у каталогах онлайн казино та знаходять свою аудиторію, адже пропонують дійсно новий ігровий досвід для тих, кому набридло спостерігати за нудним обертанням барабанів.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments