Розваги у Львові: лазертаг та пейнтбол

пейнтбол
пейнтбол

Рух, яскраві емоції, дружна компанія, адреналін — це запорука відмінного вiдпочинку. Якщо ви не знаєте, як розважити себе, то радимо вам зіграти в пейнтбол або лазертаг у Львові. У цій статті ми розповімо про особливості кожної гри, щоб ви змогли зробити правильний вибір.

Основні особливості пейнтболу

Командна гра пейнтбол користується великою популярністю у всьому світі. І це не дивно, адже вона відноситься до екстремальних занять і дарує неймовірні емоції. В процесі гравці стріляють в один-одного з пейнтбольних маркерів. У якості патронів використовуються кульки з фарбою. Вони мають желатинову оболонку, яка при попаданні в противника розривається. За правилами уражений гравець вибуває з гри.
Пограти в пейнтбол у Львові можна в спортивно-відпочинковому комплексі «BNB». Серед основних особливостей гри можна виділити:

  • під час гри відтворюється атмосфера військових битв, в якій важливо проявити сміливість і рішучість. Кожний гравець несе відповідальність перед цілою командою;

  • гравці переодягаються в екіпіровку, в яку входять захисна маска і камуфляж. Також видається персональний маркер і обойма кульок;

  • гра є безпечною, але при цьому гравці потрапляють в реальну битву. Особливої гостроти надають тяжкість спорядження, фізична втома, конкурента боротьба, холод чи спека;

  • пейнтбол дає можливість відкрити у собі нові якості. Під час ігор багато людей роблять справжні відкриття в своїх фізичних можливостях і характері.

У Львові в пейнтбол грають на обладнаній території. Майданчики можуть знаходитись як просто неба, так і під дахом різних об’єктів. На території розташовані укриття, з яких дуже зручно стріляти в противника.

Особливості лазертагу

Лазертаг — це різновид пейнтболу, тільки замість мушкетів з фарбою використовується лазерна гвинтівка. Вона стріляє інфрачервоними променями, тому в ході перестрілки гравці не травмують один одного, а отримують справжнє задоволення і бурю емоцій від процесу. Сценарії лазертагу можуть бути найрізноманітнішими, починаючи знищенням терористів і закінчуючи протистоянням зомбі — кожен зможе обрати найбільш захватний сюжет. Зрозуміти, що противник убитий дуже просто: на голови гравцям надягають спеціалізовані датчики, які подають сигнал про попадання. Після цього його зброя автоматично вимикається.
Варто відзначити, що грати в лазертаг можуть діти з шестирічного віку. Пов’язано це з тим, що отримати травму від лазерних променів під час гри неможливо. Також не потрібно одягати захисну амуніцію, постійно перезаряджати зброю і потирати отримані удари.
Яку гру ви б не обрали у львівському комплексі «BNB», пейнтбол або лазертаг, вас чекає море екстриму і яскравих емоцій.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments