Кейтеринг. Наскільки це затребувано сьогодні?

Якщо ви в даний момент переглядаєте цю публікацію, значить вас чекає важлива подія в житті рідних вам людей. Може, це виїзна церемонія, можливо виїзний банкет, від якого залежить результат переговорів з партнерами.

Кейтиринг у Львові
Кейтиринг у Львові

Банкетна служба готелю Premier Hotel Dnister візьме на себе всі складні турботи з підготовки вашого заходу, будь то – барбекю, організація банкету, кава-брейк або виїзні фуршети.

Хвилюватися вам зовсім не потрібно буде ні про що. До ваших послуг буде представлено яскравий декор, першокласне виїзне обслуговування і смачні страви. Все це не залишить байдужим жодного запрошеного, а ви залишитесь задоволені результатом!

Отже, що входить в спектр послуг компанії.

По-перше це організація банкетів, організація весіль, дитяче свято і організація фуршетів. На ваше прохання наша команда професіоналів допоможе підібрати будь-яке приміщення у Львові. Окрім цього можна організувати виїзний фуршет, що піднесе вас в очах запрошених колег, а наша кейтерінгова компанія завжди рада надати допомогу в підготовці заходу! Детальніше про перший прем’єр Кейтеринг у Львові ви можете дізнатись тут https://dnister-hotel.phnr.com/catering

А якщо ви маєте приміщення і все, що вам необхідно це приготувати смачні страви і напої? Наша бенкетна служба забезпечить доставку готових страв в кращих традиціях корпоративних свят: своєчасна доставка їжі залишить задоволеним кожного, навіть самого буркотливого боса!
І звичайно, вас хвилює обслуговування гостей? Ресторанне обслуговування компанії надає в ваше розпорядження лише досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом роботи в кейтерінг!

Намічається конференція, корпоративне свято, виїзне весілля або ділової прийом? У подібному випадку, кращим вибором стане прийом коктейль! Кейтерінгова компанія Premier Hotel Dnister підготує незабутній виїзний банкет, який особливо відзначить височина заходи, а проведений нашими професіоналами корпоратив перевищить всі ваші передбачення!

Бажаєте відсвяткувати День народження по типу кави-брейк? Що ж, і тут ви не промахнулися! Барбекю, точно так же, пропонується вишуканий сервірований шведський стіл, що, поряд з першокласним кейтеринг сервісом, залишить яскраві епізоди вашого свята!

Кейтиринг - ресторан на колесах
Кейтиринг – ресторан на колесах

Жоден із згаданих видів проведення свята вас не влаштовує? Не страшно: корпоратив не обов’язково являє собою тільки лише проведення банкету, виїзні фуршети, ділової прийом і бармен шоу. Ресторан виїзного обслуговування ось, що необхідно! Не бійтеся показати самобутність і підійти до питання проведення ювілею боса креативно: замовити у нас виїзний банкет на березі водойми! Ми допоможемо підібрати для вас додатковий сервіс різні катери, теплоходи, а сам майданчик буде оформлено за всіма традиціями істинного пікніка! Навіть не сумнівайтеся: рідні та близькі віддадуть належне вашим старанням, адже невимушений відпочинок за містом безперечно краще ділового обіду!

У вас все ще залишилися сумніви? Право ваше. Але поки ви роздумуєте, наш ресторан виїзного обслуговування готує захід для ваших конкурентів. І буде запізно жалкувати, якщо скоро про захід ваших конкурентів будуть говорити на кожному кроці!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments