Активний відпочинок у Києві

Активний відпочинок допомагає випустити пар, відчути неймовірний адреналін і отримати незабутні спогади на все життя. Незалежно від пори року завжди є можливість знайти розвагу, яка змусить серце битися швидше.

Активний відпочинок
Активний відпочинок

Для любителів екстриму найкращим подарком будуть сертификаты впечатлений от https://donum.kiev.ua/  . Тому щоб не шукати годинами найвигідніші ціни, рекомендуємо Вам скористатись послугами компанії Donum.

На сайті компанії можна переглянути десятки пропозицій для активного відпочинку. У даній статті розглянемо лише декілька пропозицій які нам вдалось власноруч випробувати. Тож переходимо.

Стрибки з парашутом

Для тих, у кого від пригод на землі і воді не захоплює дух, ідеальним розвагою можуть стати стрибки з парашутом. Швидкість вільного падіння може досягати 180 км / год. Ще один спосіб «політати» – rope jump. Ці стрибки частішають пульс навіть від однієї думки спробувати. Знижки на активний відпочинок в цьому випадку допоможуть непогано заощадити. А ось для любителів романтики підійде політ на повітряній кулі.

Кінний спорт

Кінні прогулянки – ще один спосіб насолодитися природою. Ціни на активний відпочинок такого плану буде залежить від тривалості прогулянки (іноді до 6 годин).

Картинг

Одним з таких розваг, безумовно, є картинг. Це задоволення доступне цілий рік, коштує не дорого і не вимагає особливих навичок. У Києві та інших містах України існують спеціальні відкриті і закриті майданчики, де можна поганяти з рідними і друзями. До речі, кажуть, що цей вид гонок придумали американські військові льотчики, які будували маленькі автомобілі з підручних матеріалів.

Квадроцикли

Ті, хто любить автомобілі побільше, напевно оцінять квадроцикли. Вони з легкістю проходять будь-які бездоріжжя: пісок, бруд, болотяну місцевість або сніг. Навчитися керувати таким «конем» досить просто, а спогадів – на все життя. Цікаво, що деякі купують квадроцикли для риболовлі та полювання.

Рафтинг

Якщо Ви віддаєте перевагу водні види спорту, варто спробувати рафтинг. Залежно від складності, цей вид спорту може бути як неймовірно екстремальних, так і веселим і розслаблюючим. Вибирайте екскурсійно-туристичного рафтинг для того, щоб встигнути насолодитися красивими пейзажами навколо і зробити красиві фотографії.

Розслабляючий масаж

І на останок не можна згадати розслабляючий масаж. Масажисти роблять якісний масаж, який триває протягом години. Персонал ввічливий, чемний. Масажисти на ваше прохання можуть робити масаж м’якішим або м’яти сильніше. Приміщення затишне і приємне.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments