Вибір автошколи у Києві

Тим, хто вирішив отримати водійське посвідчення у Києві, необхідно спершу пройти курси водіння. Видача прав у МВС відбувається тільки після успішного закінчення автошколи. Майбутньому водію необхідно пройти екзаменаційні випробування. Спочатку підтверджується теоретичні знання, а після цього навички управління транспортним засобом. І від того, як добре він опанує теорією і практику водіння, залежить отримання прав.

Критерії вибору автошколи у Києві

Перший і відповідальний крок на шляху до звання водія це вибір автошколи. Дуже важливо, наскільки добре будуть викладені основи правил дорожнього руху, проїзду перехресть, надання медичної допомоги. Надалі це вплине на безаварійність водіння, швидкості орієнтації в дорожніх ситуаціях.

Отримання початкових навичок керування автомобілем забезпечує інструктор автошколи. База, яку отримують майбутні водії, залишається з ними назавжди. Дуже складно перевчитися, якщо основні тези викладені невірно.

Кожна людина самостійно вирішує, який з факторів для нього є вирішальним:

 • якість пропонованих знань;
 • умови навчання;
 • зручне розташування;
 • ціна;
 • обладнання аудиторій;
 • стан і марки автомобілів.

Протягом більш як 20 років однією із найпопулярніших автошкіл Києва є школа «Агат». Свої філіали автошкола має у Святошинському, Голосіївському та  Оболонському районах.

Умови занять

У автошколі «Агат» пропонують зручний час для занять. Є ранкові, вечірні групи, школи вихідного дня, для тих, хто не встигає після роботи, в будні. Графік їзди на автомобілі з інструктором затверджується особисто, виходячи з успішності учня, його вільного часу, завантаженості інструктора.

Якщо учень захоче, може вибрати конкретного викладача практичної частини. Більше інформації Ви можете знайти на сайті agat.ua.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Досвідчені інструктори запевняють учнів в тому, що кожна людина має здібності до водіння, потрібно їх розвивати і вдосконалювати.

Матеріально-технічна база

Курси тривають 2,5 місяці, тому усі лекційні заняття ви будете проводити у навчальній аудиторії. У навчальних аудиторіях розміщені плакати, що допоможуть швидше опанувати елементи правил дорожнього руху:

 • дорожні знаки, розмітка;
 • ситуації проїзду на дорозі;
 • позиції регулювальника;
 • технічні складові транспорту (пристрій двигуна, принципи роботи);
 • прийоми надання першої медичної допомоги.

У автошколі «Агат» є клас з комп’ютерами, для проходження тестових завдань, за допомогою програмного забезпечення, програм-імітаторів. Там можна у вільний час перевірити набуті знання, закріпити отриману теоретичну частину, провести час в очікуванні уроків водіння.

Автопарк

У автошколі «Агат», що знаходиться у Києві є власні навчальні автомобілі, які обладнані дублюючими педалями зчеплення і гальма, додатковими дзеркалами заднього виду. Це забезпечує безпеку учня за кермом і реальну допомогу з боку інструктора. У непередбаченій ситуації допоможе уникнути аварій.

При навчанні водінню автомобіля дуже важливим є технічний стан автомобіля, своєчасне проходження сервісних ремонтів. У даній автошколі Ви будете навчитись на сучасних автомобілях Mitsubishi Lancer X, та Volkswagen Jetta.

На нових автомобілях навчитися їздити значно простіше, ніж на старих примірниках вітчизняного автопрому. У іномарок легше крутитися кермо, переключаються передачі, підвищена маневреність.

Враховуйте наведені вище рекомендації, при виборі автошколи у Києві. Оптимальне співвідношення ціни і рівня освіти гарантує якісні знання, отримання навичок водіння, і як результат – отримання водійського посвідчення і законного звання водія.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments