Освітній центр “DEC Education” – нова можливість для українських школярів

i291^cimgpsh_orig

Якщо ви є батьками школярів і хочете щоб ваша дитина провела незабутні літні канікули закордоном, не лише відпочила, а й одержала масу позитивних емоцій, нових вражень, знайомств і при цьому підтягнула свій рівень англійської мови, то ця стаття саме для вас.

Уже на протязі кількох років в Україні працює освітній центр “DEC Education”, який організовує групові поїздки для школярів на канікули за помірними цінами. Якщо ви зацікавились такою можливістю для своєї дитини, то пропонуємо вам відвідати офіційний сайт центру http://dec-edu.com/programs/holidays . На даному сайті можна знайти інформацію про основні програми, які діють на поточний рік, умови, ціни переглянути позитивні та схвальні відгуки дітей і їх батьків, а також іншу необхідну інформацію. Сайт має дуже зручний і простий інтерфейс. Крім цього є можливість залишити онлайн-запит з будь-яким питанням що вас зацікавить, або залишити свій номер мобільного, для того щоб менеджери могли з вами зв’язатися і відповісти на всі ваші запитання.

Чому варто відправити дитину в групову поїздку?

Під час кожної групової поїздки із школярами працюють найдосвідченіші керівники, вчителі англійської мови та психологи. Тому ви можете на сто відсотків бути впевнені, що з вашим чадом все гаразд. Крім цього це дуже хороша можливість для дитини повчитися самостійності подалі від батьків під пильним наглядом керівників. Також, кожна програма насичена цікавою розважальною програмою, спортивними конкурсами, різноманітними гуртками, на яких діти зможуть розвивати ерудицію, музичні здібності, артистизм та інші таланти, що згодом допоможе у виборі майбутньої професії. А головне, що це все буде проводитись англійською мовою, тому дитина зможе значно підвищити свій розмовний рівень. Ну і напевно найважливіше, це те що за помірну ціну, ваш підліток зможе відвідати іншу країну, побувати на цікавих екскурсіях, познайомитись із навчальними закладами обраної країни, відвідати цікаві та пізнавальні тренінги, поспілкуватись з іноземцями та можливо знайти серед них хороших друзів.

Тож якщо ви ще думаєте, як цікаво організувати літні канікули своєму чаду, які от-от розпочнуться, заходьте на офіційний сайт освітнього центру “DEC Education” та обирайте одну із програм, реєструйтесь і нехай ваша дитина одержує задоволення та найкращі враження.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments