Як вибрати шкільні меблі?

Здавалося б, оргтехніку або шкільні меблі складно вписати в контекст робочого простору. Правда в тому, що організувати дитячі навчальні місця буває складно. Всупереч зовнішнім виглядом, шкільні меблі повинні відповідати ряду обмежувальних вимог, які часто набагато більш деталізовані, ніж ті, які стосуються меблів для здоров’я і безпеки.

Розмір кожної парти повинен відповідати віковій категорії, типу школи, бути виготовлений з відповідного матеріалу, а спосіб виконання і обробки не повинні відрізнятися від норм, строго встановлених законом. Крім того, це тільки частина правил, яким повинні відповідати шкільні шафки або шкільні парти. Металеві і дерев’яні меблі для школи повинні забезпечувати дітям комфорт, а також безпеку і відповідні умови для навчання.

Шкільні меблі
Шкільні меблі

В які шкільні шафки або столи варто вкладати гроші?

Варто задуматися, що саме Вам знадобиться. Якщо ви хочемо купити меблі для школи, недостатньо піти в популярний мережевий магазин або стандартний меблевий магазин. У їхньому асортименті немає підходящої продукції. Устаткування для шкільних приміщень можна придбати тільки в обраних компаніях. Шкільні меблі покликані забезпечувати учням максимальний комфорт при навчанні під час уроків та інших занять – тому це має бути важливий і ретельно підібраний вибір.

Як вибрати інтерактивну дошку для навчального закладу

Важливе місце у  навчальному процесі має інтерактивна дошка . Адже за допомогою даного обладнання сприйняття навчального матеріалу учнями є наочнішим і цікавішим.

При виборі інтерактивної дошки в першу чергу потрібно звертати увагу на такі ключові параметри:

  • Розмір діагоналі робочої поверхні не менше 77 дюймів;
  • Можливість писати на дошці як пальцями, так і стилусами;
  • Кількість одночасних дотиків 6-10;
  • Якісне, продумане, функціональне програмне забезпечення з повним перекладом на українську мову;
  • Наявність у виробника хоча б мінімум 3-річного досвіду виробництва інтерактивних дощок і програмного забезпечення до них. Гарантія повинна бути 2-3 роки.
Інклюзивне навчання
Інклюзивне навчання

Про інклюзивну освіти в Україні

Впровадження інклюзивної освіти в дитячих садах України і початкових класах НУШ є результатом необхідності для будь-якого сучасного розвиненого суспільства організувати навчання так, щоб всі діти мали можливість брати участь в навчальному процесі – незалежно від особливостей свого розвитку і наявності або відсутності особливих потреб.

Інклюзивна освіта – обладнання для самих маленьких

Так як інклюзивна освіта – поняття нове для вітчизняної системи освіти, переважна більшість шкіл та садочків виявилося не готовим до включення в звичний освітній процес дітей з особливими потребами та особливостями фізичного або психічного розвитку. І питання не тільки в нестачі відповідних методів навчання і навіть деякої психологічної неготовності вчителів і батьків, а й у відсутності необхідного обладнання для інклюзивної освіти .

Інклюзивна освіта – яке обладнання купити

Як повинен виглядати кабінет інклюзивної освіти в початковій школі чи дитячому садку? Безумовно, кожен випадок індивідуальний – адже у всіх дітей різні потреби і особливості розвитку. Але щоб допомогти педагогам створити комфортне навчальне середовище, МОН пропонує рекомендований перелік спеціального обладнання, дидактичних матеріалів та інших засобів навчання, які знадобляться вчителям, вихователям і їх помічникам для організації навчального процесу. З асортиментом таких товарів можна ознайомитися на сайті інтернет-магазину Stem Class, порівнявши характеристики і вибравши оптимальний за ціною варіант.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments