Як правильно поставити комп’ютерний стіл для школяра, щоб зберегти здоров’я дитини?

Вибір та розміщення письмового столу – то вкрай важлива частина підготовки до нового навчального року. Особливо тому, що ймовірність дистанційного навчання через можливий черговий карантин стає все більш реальною. Попередні карантинні періоди вже привчили дітей до навчального процесу в домашніх умовах, аде батьки повинні потурбуватися ще й про те, щоб вчитися їм було зручно. Якщо розташування та вибір парт до школі схвалює МОЗ, то вдома саме мама та папа є тією комісією з охорони здоров’я.

Перш за все вони повинні пам’ятати про той факт, що саме в шкільному віці відбувається формуванні організму. Дитина активно росте, в неї закладаються основи здорової статури. Тому неможливо переоцінити значення правильного вибору робочого столу для неї та місця його розташування. Придбавши комп’ютерні столи на сайті виробника https://flash-nika-mebel.ua/uk/furniture/komputernie_stoli/ батьки можуть одночасно отримати значну фінансову економію та якісну меблеву продукцію.

Підходячий комп’ютерниій стіл – запорука здоров’я школяра

Про що їм потрібно потурбуватися? Про те, щоб у дитини правильно сформувалася кістково-м’язова система та залишився здоровим зір. По-перше, треба звернути увагу на те, що хребет протягом всіх навчальних років буде відчувати колосальне навантаження, тож треба вибрати меблі так, щоб якомога зменшити його.

Так, стіл повинен бути правильної висоти. Оскільки купувати його щоразу, коли дитина підросте, дуже дорого – краще буде вибрати трансформер, що регулюється. Це практично, враховуючи те, що школяри ростуть постійно. Підібравши правильний стілець, можна починати вибирати місце для розташування. І це вже питання збереження зору.

Освітлення робочого місця: дбаємо про зір

По-друге, згідно з правилами, потрібно поставити стіл так, щоб природне світло падало з потрібного боку: праворуч від вікна, якщо дитина правша, та ліворуч, якщо шульга. Фронтальний варіант розміщення не є найкращою ідеєю.

При виборі також слід звернути увагу на те, щоб у письмового столу було достатньо додаткових елементів, таких як полички та шухляди, оскільки навчальний процес вимагає використання не тільки зошитів і підручників, але й багатьох інших матеріалів. Кожному з них потрібно своє місце, щоб школяр мав змогу підтримувати свій стіл у порядку без зайвих зусиль.

Таким чином, правильний вибір меблів для школяра – то дійсно важливо. І треба вибирати їх таки чином, щоб йому було комфортно проводити за домашнім навчанням багато часу, якщо в зв’язку з карантином виникне така потреба.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments