Вчимося програмувати: чому варто вибрати Python для дітей

За технологіями майбутнє, ніхто вже не сумнівається, що програміст належить до затребуваних професій.

Батьки все частіше віддають своїх дітей не лише на танці та малювання, а й на дитячі курси програмування. Зокрема програмування на Python  це один із найкращих способів зацікавити дитину до кодування.

Навіщо дітям вчитися програмувати

Одна з основних причин вчити дитину програмування – можливість у майбутньому знайти своє місце в житті та зайнятися цікавою та високооплачуваною роботою. Знання 1-2 мов програмування допоможуть у цьому якнайкраще.

Експерти нараховують більше 7 млн вакансій для тих, хто вміє програмувати. Причому у цій сфері попит зростає на 12% швидше, ніж у будь-яких інших галузях. У найближчому майбутньому популярність таких професій, як програміст, IT-фахівець, аналітик даних, системний інженер буде підвищуватися.

python для дітей
python для дітей

Високооплачувана робота – не єдина причина, чому варто почати вивчати програмування на Python або іншою мовою. Такі курси мають багато переваг для дитини:

  • вчать бути наполегливим і уважним і вимагати потрібного результату, навіть якщо це складно;
  • допомагають ефективно розподіляти час;
  • вчать не витрачати сили на те, що не дає результату;
  • сприяють особистому зростанню;
  • вчать виявляти проблему та знаходити шляхи її вирішення.

Чому краще вибрати Python для навчання програмування

Мов програмування багато, причому з кожним роком їх кількість збільшується. Вибрати з них якусь конкретну батькам, котрі мало в цьому розбираються, складно. Однак визначитися потрібно, адже вибір мови може вплинути на майбутнє дитини.

 

Школярам найкраще починати вчитися програмувати з того, що простіше і швидше використовувати на практиці. Це дасть їм мотивацію до подальших занять. Курси для дітей програмування на Пайтон – відмінний вибір, адже синтаксис цієї мови наближений до звичайної людської мови.

Код мовою програмування Python переважно інтуїтивно зрозумілий, тобто учень зможе легко до нього адаптуватися. І все-таки, незважаючи на видиму простоту, він чудово підходить для формування мислення програміста.

Саме Python використовують такі гіганти IT-індустрії, як Google. Наприклад, відома соціальна мережа Instagram теж написана цією мовою.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments